E-studijas

E-studijas

E-studijas

Studēt internetā un iziet pilnvērtīgu praksi labākajās Eiropas viesnīcās vasarā? Tas ir iespējams!

Izvēlies mūsu E-studijas Lielbritānijas regulēto kvalifikāciju infrastruktūras 5. līmeņa programmu – BTEC Level 5 Higher National Diploma in HOSPITALITY MANAGEMENT

Mācies teoriju internetā, bet praktisko pieredzi, izvēloties vienu no trīs variantiem:
  • 2 nedēļu praktisko treniņu HOTEL SCHOOL
  • praksi viesnīcā Eiropā (ar garantētu stipendiju)
  • prakse viesnīcā Tavā dzīvesvietā
Izvēloties otro iespēju, Tavi ieguldījumi izglītībā sāks atmaksāties jau prakses laikā!

Apmācību iespējams uzsākt 3 reizes gadā – septembrī, novembrī un februārī. Pieteikumi E-studijām elektroniski tiek pieņemti visu gadu (spied uz pogas Pieteikties). Tāpat vari iesniegt dokumentus klātienē – šajā gadījumā gaidīsim Tevi mūsu oficiālajos pieņemšanas laikos, kas norādīti sadaļā Kontakti.

Studiju maksa 230 eiro mēnesī! Uzzini vairāk par cenām šeit

Lielbritānijas diploma augstākās izglītības programmā viesnīcu vadībā
 

“BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management” ir profesionālās augstākās izglītības programma, kuras apguves rezultātā tiek piešķirta Lielbritānijas 5. līmeņa profesionālā kvalifikācija viesmīlības uzņēmumu vadībā. Programma izstrādāta Lielbritānijā 2017.gadā, veiksmīgi apvienojot zināšanas par viesnīcas dienestu darba organizāciju ar līdera un vadītāja prasmju attīstīšanu.

Download PDF (718KB)


Mācību materiālu kolekcija

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža izstrādājusi plašu mācību materiālu kolekciju trīs valodās – latviešu, krievu un angļu. E-materiāli tiek veidoti un rakstīti tādā veidā, lai studenti, iegūstot visas nepieciešamās zināšanas, varētu apgūt maksimālu informācijas apjomu minimālā laika periodā.


Komentē

Inga Zūle

Inga Zūle

Studiju daļas vadītāja

Mūsdienu studenti vēlas atbilstošu, mobilu, personalizētu saturu. Šī vajadzība tiek izpildīta ar tiešsaistes metodi – E-Studijas, kur HOTEL SCHOOL studenti var mācīties pēc savas ērtības un vajadzībām. Jūs varat sevi izglītot savu māju komfortā un iegūt starptautisku grādu un diplomu ar interneta starpniecību.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.