E-apmācība (BTEC 5)

E-apmācība (BTEC 5)

E-apmācība (BTEC 5)

Lielbritānijā akreditētas izglītības programmas


Piedāvājam iespēju apgūt datorizētas tālmācības veidā HOTEL SCHOOL populārākās BTEC izglītības programmas:


Mācību process un prakse

Apmācība notiek īpašā e-vidē (www.e-hotelschool.lv), kurā HOTEL SCHOOL pasniedzēji publicē mācību materiālus, patstāvīgā darba uzdevumus, vada vebinārus, kā arī organizē pārbaudījumus.

Mācību procesa sākumā katram studentam tiek nodrošināta individuāla ievadapmācība par e-vides lietošanu, izglītības programmas saturu un prasībām. Konkrēts datums un laiks, kas studentam jāvelta apmācībai, netiek reglamentēts. Svarīgi ir nodot izpildītus uzdevumus pasniedzēja noteiktajā termiņā. Pasniedzēji sniedz grupas un individuālās konsultācijas mācību materiāla un uzdoto uzdevumu izskaidrošanai.

Biznesa programmā prakse nav paredzēta, taču viesmīlības uzņēmumu vadības programmā bez praktiskām darba iemaņām neiztikt! To iegūšanai tiek piedāvāts vismaz vienu reizi atbraukt uz klātienes intensīvo treniņu HOTEL SCHOOL vai iziet praksi viesnīcā. Prakses vietu nodrošina HOTEL SCHOOL vai arī students sameklē patstāvīgi, ja, piemēram, jau strādā viesnīcā vai vēlas iziet praksi tuvāk mājām.

 
Mācību materiālu kolekcija

Speciāli e-apmācības vajadzībām HOTEL SCHOOL pasniedzēji ir izstrādājuši unikālas e-grāmatas un mācību video, kuri ir pieejami studentiem tālmācības e-vidē. Tie ir īpaši pielāgoti elektroniskajam formātam – grāmatu tekstiem ir lielāka izmēra burti, materiālos ir daudz krāsainu ilustrāciju un infografikas.


Komentē

Jekaterina Sadovaja

Jekaterina Sadovaja

Studiju metodiķe, Studentu servisa vadītāja

Vēlos uzsvērt, ka e-apmācības studenti var pāriet uz apmācību klātienē un otrādāk, ja vien ir tāda vēlme vai nepieciešamība. Līdz ar to, e-apmācības piedāvājums no HOTEL SCHOOL puses garantē iespēju pabeigt izglītības ieguvi jebkuros apstākļos, pat tad, ja studentam pēkšņi jāmaina dzīvesvieta, kas mūsdienās nav retums.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.