Partneri un akreditācijas

Partneri un akreditācijas

Partneri un akreditācijas

HOTEL SCHOOL koledžas partneru institūcijas

 

Pateicoties plašam partneru tīklam HOTEL SCHOOL studenti var rēķināties ar kvalitatīvas izglītības iegūšanu studiju laikā, bet mūsu absolventi – ar neierobežotām karjeras un personīgas izaugsmes perspektīvām pēc studiju beigām. HOTEL SCHOOL partneru tīkls nemitīgi paplašinās.

Akreditācijas sertifikāti

BTEC Centra akreditācija Studiju virziena akreditācija HOTEL SCHOOL koledžas licence Viesnīcu biznesa organizācijas skolas akreditācija Viesnīcu biznesa organizācijas skolas programmas akreditācija HOTEL SCHOOL koledžas bibliotēkas reģistrācija

Akadēmiskie un izglītības partneri

Vairāk nekā 30 augstskolas Lielbritānijā, Šveicē, AAE un citās valstīs ir gatavas uzņemt HOTEL SCHOOL absolventus uzreiz trešajā bakalaura programmas studiju gadā (studiju virziens – viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija), pateicoties programmai Progression+. Ar potenciālo augstskolu sarakstu var iepazīties oficiālajā Progression+ mājas lapā Degree Course FinderTāpat HOTEL SCHOOL ir noslēgti divpusējie sadarbības līgumi ar Latvijas, Šveices un Lielbritānijas universitātēm par mūsu absolventu uzņemšanu tajās, lai turpinātu studijas līdz pat maģistra līmenim, uz īpaši izdevīgiem noteikumiem.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.