Studentu serviss

Studentu serviss

Studentu serviss

Esiet sveicināti Studentu Servisā!

 

Visi reģistrētie HOTEL SCHOOL studenti var sarunāt tikšanos ar studentu konsultanti – Aneti Bērzu. Studentu konsultante sniedz konsultācijas un atbalsta par mācību procesu, nodarbinātību, stažēšanos un uzturēšanās atļaujām. Pakalpojums ir bezmaksas un konfidenciāls. Konsultante ir pieejama HOTEL SCHOOL telpās – Smilšu ielā 3, Rīgā, Latvijā, 4. stāvā, 47. kabinetā.

Ir ļoti ieteicams pieteikt savu vizīti iepriekš. Tikšanos variet pieteikt aizpildot zemāk esošo formu, sūtot e-pastu vai zvanot.

Studentu serviss – Anete Bērza Epasts – info@hotelschool.lv Tālr. – +371 6721 3037; +371 2663 4824

Darba laiks:

  • Pr. 9:00 – 17:00
  • Ot. 9:00  – 17:00
  • Tr 11:00 – 19:00
  • Ce. 9:00 – 17:00
  • Pk. 9:00 – 14:00
  • Se. – Slēgts
  • Sv. – Slēgts

Lūdzu, ierakstiet šeit savu pieprasījumu

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 

Komentē

Anita Brutāne

Anita Brutāne

Student service specialist

HOTEL SCHOOL būtiska priekšrocība - tā ir pieejamā studiju maksa. Mēs izsniedzam to pašu diplomu, kādu piedāvā koledžas Lielbritānijā, taču mūsu studenti maksā vairākas reizes mazāk. un, ja mūsu absolventi olemj turpināt izglītību Lielbritānijas vai Šveices augstskolās, iestājoties pēdējā bakalaura programmas studiju gadā, kopējais ieguvums sastāda desmitiem tūkstošu eiro.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.