Akadēmisko darbu repozitorijs

Akadēmisko darbu repozitorijs

Akadēmisko darbu repozitorijs

Pētījumu rezultātu publicēšana

 

HOTEL SCHOOL akadēmisko darbu repozitorijs ir paredzēts, lai nodrošinātu studentu zinātnisko sasniegumu apkopošanu, saglabāšanu un publicēšanu.

Repozitorijs ir tiešsaistes digitālā krātuve, kurā pieejami HOTEL SCHOOL studentu kvalifikācijas darbi. Tajā ir iekļauti studentu veiktie  pētījumi par aktuālām tēmām viesmīlības nozarē sākot no 2017. gada. Repozitorija krātuve tiek regulāri papildināta.

Repozitorijā ievietotie materiāli ir pieejami HOTEL SCHOOL e-studiju vietnē:  www.e-hotelschool.lv. Piekļuve tiek nodrošināta reģistrētiem lietotājiem. Repozitorija izmantošanu administrē HOTEL SCHOOL Bibliotēka. Iespēja izmantot akadēmisko darbu repozitoriju tiek piedāvāta jebkuram interesentam atbilstoši HOTEL SCHOOL Bibliotēkas lietošanas noteikumiem bez papildus maksas.

Pieprasījumu par repozitorija izmantošanu lūdzam sūtīt uz e-pastu: library@hotelschool.lv

     

Komentē

Linda Šņore

Linda Šņore

Bibliotekāre, Studiju metodiķe

Repozitorijā publicētie darbi ir izstrādāti angļu valodā. Pētījumu tēmas aptver plašu jautājumu loku saistībā ar viesnīcu mārketingu, personāla politiku, tehnoloģiskām inovācijām un pakalpojumu kvalitāti.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.