Viesmīlības pakalpojumu speciālists (LKI 4) – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Viesmīlības pakalpojumu speciālists (LKI 4)

Viesmīlības pakalpojumu speciālists (LKI 4)

Viesmīlības pakalpojumu speciālists (LKI 4)

Vai Tu jūties pasaules pilsonis? Vai vēlies izzināt citas valstis, strādājot ar tūristiem un arī pats dodoties atklāt jaunus apvāršņus? Ja Tava atbilde ir “Jā!”, tad profesionālā tālākizglītības programma “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” būs lielisks starts Tava potenciāla piepildīšanai! Iegūsti profesiju gada laikā un jau mācību noslēgumā dodies strādāt, atklāt sevi un pasauli kopā ar “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledžu!


Programmas mācību priekšmeti
 

Programmas ietvaros Tu:

  • iepazīsi viesmīlības pakalpojumu sniegšanas pamatprincipus – kā nodrošināt vislabāko servisu katram viesim;
  • apgūsi viesmīlības uzņēmuma darba organizāciju, izzinot galvenos procesus un sagaidāmos rezultātus;
  • iemācīsies sagatavot telpas viesu uzņemšanai, tai skaitā banketiem un konferencēm;
  • apgūsi viesu apkalpošanas procedūras;
  • iegūsi iemaņas darbā ar specializēto viesnīcas vadības programmatūru;
  • teorētiskās zināšanas pielietosi praksē, nodrošinot viesu uzņemšanu augsta līmeņa viesnīcā.

Mācību process un prakse
 

Programmas apguve ilgst 10 mēnešus jeb 2 semestrus, kuru laikā ir paredzētas 960 kontaktstundas. Mācības iekļauj teorētiskas nodarbības un seminārus, kā arī praktiskas nodarbības HOTEL SCHOOL mācību restorānā. Nodarbības vada pieredzējuši 5* viesnīcu dažādu departamentu vadītāji.

Tā kā programma tiek daļēji īstenota kā darba vidē balstīta izglītība, atsevišķos priekšmetos nodarbības norit uz vietas viesmīlības uzņēmumos Latvijā. Tāpat regulāri notiek ārzemju viesmīlības nozares līderu vieslekcijas.

Programmas ietvaros nodrošinām iespēju doties praksē 5* viesnīcās vienā no pasaulē visvairāk pieprasītajām valstīm tūristu vidū – Itālijā! Ar Erasmus+ finansiālo atbalstu segsim ceļošanas, izmitināšanas un apdrošināšanas izmaksas!


Mācību maksa
 

Programmas maksa ir 3500 EUR gadā vai 370 EUR mēnesī. Pilna informācija par studiju un mācību maksu.


Uzņemšanas prasības
 

Lai iestātos programmā, jāiesniedz vidējo izglītību apliecinošs dokuments. Potenciāliem izglītojamajiem ir jāprot valoda, kurā notiek apmācība. HOTEL SCHOOL var organizēt mācību valodas pārbaudījumu klātienē vai tiešsaistē.

Lasīt pilnus uzņemšanas noteikumus tālākizglītības programmās.
Karjeras un studiju turpināšanas iespējas programmas absolventiem
 

Viesmīlības pakalpojumu speciālista kvalifikācija ļauj pilnvērtīgi uzsākt darba gaitas vietējos un ārzemju viesmīlības uzņēmumos.

Programmā apgūtās zināšanas tiek formāli ieskaitītas, turpinot studijas HOTEL SCHOOL augstākās izglītības programmās. Uzzini vairāk par piedāvātajām studiju iespējām!

 

 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.