Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā

Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā

Projekts  „Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžā”:

  • Projekta īstenošanas periods: 2023. gada oktobris – 2026. gada augusts
  • Projekta Nr. PMIF/13.3./2023/1/03

Sākot ar 2023. gada novembri, HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža uzsāks bezmaksas ievadkursu īstenošanu trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā projekta „Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžā” ietvaros. Kursu īstenošanas laikā tiks organizētas lekcijas par Latvijas vēsturi, kultūru, valsts pārvaldi, veselības jomu un izglītību, kā arī praktiskas nodarbības – ekskursijas uz muzejiem, vizītes uz valsts iestādēm un filmu vakari. Ievadkursu mērķis ir pilnveidot dalībnieku pilsoniskās, sociālās un kultūras prasmes, kā arī sekmēt viņu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, piekļuvi darba tirgum un turpmākai izglītībai.

Ievadkursu īstenošana notiek Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2021.-2027. gada plānošanas perioda aktivitātes Nr.13.3. „Trešo valstu pilsoņu integrācijas pasākumi, kas veicina mērķa grupas iekļaušanos sabiedrībā” projekta „Ievadkurss trešo valstu pilsoņiem par dzīvi Latvijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžā” ietvaros, projekta Nr. PMIF/13.3./2023/1/03.

Projekta kopējais finansējums ir 257 870,00 EUR, no tiem 193 402,50 EUR ir Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda finansējums, un 64 467,50 EUR – valsts budžeta finansējums.

Plānots, ka projekta ietvaros ievadkursu par dzīvi Latvijā apgūs 600 personas, tādējādi veicinot viņu integrāciju Latvijas sabiedrībā.

Projektu Nr. PMIF/13.3./2023/1/03 līdzfinansē Eiropas Savienība.


Projekta ziņas:

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.