Sazinies ar mums – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža
HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Adrese un kontaktinformācija

Aizpildiet formu un saņemiet atbildes uz jautājumiem

Sazinies ar mums

 

Lūdzu, izmantojiet šeit norādīto adresi un e-pastu, lai nosūtītu mums pieprasījumus vai vispārīgas ziņas. Apmeklējiet Mūsu komandas lapu, lai apskatītu detalizētu administratīvā un akadēmiskā personāla kontaktinformāciju.

Pieprasiet informāciju šeit

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 

Juridiskā informācija

SIA "HOTEL SCHOOL" Viesnīcu biznesa koledža
Reg. nr.: 40103277684
Bank: A/S "Swedbank"
​SWIFT: HABALV22
IBAN: LV54HABA0551029213505

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.