Pavāra palīga kvalifikācija (LKI 3)

Pavāra palīga kvalifikācija (LKI 3)

Pavāra palīga kvalifikācija (LKI 3)

Papildu uzņemšana! Piesakies līdz 25. oktobrim un sāc mācības novembrī! Spied pogu “Pieteikties”!


Vai iegūt vismodernākās kulinārijas prasmes, mācoties tikai sestdienās, ir iespējams? Jā! Apgūsti jaunākās ēdienu gatavošanas tehnikas, atklāj pārsteidzošas garšas un strādā kopā ar 5* viesnīcu restorānu šefpavāriem – tas viss ir pieejams pie mums HOTEL SCHOOL!


Programmas mācību priekšmeti

 

Programmas ietvaros Tu:

  • iepazīsi jaunākās ēdienu gatavošanas metodes;
  • apgūsi ēdināšanas uzņēmuma darbības pamatprincipus;
  • iemācīsies lietot specializētās iekārtas;
  • iegūsi vispusīgas zināšanas par uztura, higiēnas un pārtikas drošuma jautājumiem.

Mācību process un prakse

 

Programmas apguve ilgst 2 gadus jeb 4 semestrus, kuru laikā ir paredzētas 640 kontaktstundas. Mācības iekļauj teorētiskas nodarbības un seminārus, kā arī praktiskas nodarbības HOTEL SCHOOL kulinārajā laboratorijā un restorānā. Nodarbības vada 5* viesnīcu restorānu vadītāji un šefpavāri. Tāpat regulāri notiek ārzemju kulinārijas meistaru vieslekcijas.

Programmas ietvaros nodrošinām iespēju doties praksē uz 5* viesnīcu restorāniem pasaules kulinārijas mekā – Romā, Itālijā! Ar Erasmus+ finansiālo atbalstu segsim ceļošanas, izmitināšanas un apdrošināšanas izmaksas!

Programmas beigās jākārto noslēguma pārbaudījums.


Mācību maksa

 

Programmas maksa ir 1200 EUR gadā vai 130 EUR mēnesī. Pilna informācija par studiju un mācību maksu.


Uzņemšanas prasības

 

Lai iestātos programmā, jāiesniedz pamatizglītību apliecinošs dokuments. Potenciāliem izglītojamajiem ir jāprot valoda, kurā notiek apmācība. HOTEL SCHOOL var organizēt mācību valodas pārbaudījumu klātienē vai tiešsaistē.

Lasīt pilnus uzņemšanas noteikumus tālākizglītības programmās.
Karjeras un studiju turpināšanas iespējas programmas absolventiem

 

Iegūtā kvalifikācija ļauj veiksmīgi uzsākt darba gaitas vietējos un ārzemju ēdināšanas uzņēmumos. Programmā apgūtās zināšanas tiek formāli ieskaitītas, turpinot studijas HOTEL SCHOOL augstākās izglītības programmās.

Uzzini vairāk par piedāvātajām studiju iespējām!  

 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.