Atvērto durvju dienas 2022

Atvērto durvju dienas 2022

Atvērto durvju dienas 2022

Katru gadu HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža ielūdz topošos studentus, kā arī viņu vecākus apmeklēt mūsu Atvērto durvju dienas. Piemēram, 2021. gadā Atvērto durvju dienas esam rīkojuši martā, aprīlī un maijā, un apmeklēt tās varēja ikviens, jo pasākumi notika tiešsaistē!

Atvērto durvju dienu programmā:

  • informācija par studiju iespējām, praksi, stipendijām un īpašajiem piedāvājumiem;
  • virtuālā tūre pa koledžas telpām;
  • iepazīšanās ar pasniedzējiem;
  • mūsu studentu un absolventu pieredze.

Tāpat ir iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes!

Seko līdzi HOTEL SCHOOL aktualitātēm, lai laicīgi uzzinātu par Atvērtu durvju dienu datumiem 2022. gadā!

Savukārt, ja vēlies satikt mūs klātienē, ieplāno starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2022” apmeklējumu no 25. līdz 27. februārim Ķīpsalas hallē Rīgā. Tiekamies!

Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents
Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents

Uzskatu, ka iespēja apmeklēt virtuālas Atvērto Durvju Dienas ir obligāti jāizmanto! Tā var uzzināt daudz vairāk, nekā rakstīts koledžas mājas lapā. Arī mēs, studenti, labprāt padalīsimies ar savu pieredzi, jo labi saprotam, ka topošajiem studentiem var būt daudz jautājumu, neskaidrības un šaubu. Viņiem iestāšanās vēl tikai priekšā!


Lūdzu, aizpildiet īsu formu, lai apstiprinātu savu dalību

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 

Visi ir laipni aicināti, uz tikšanos koledžā!

Komentē

Anna Čekina

Anna Čekina

Uzņemšanas komisijas vadītāja

Atvērto durvju dienas ir ļoti iecienītas pasākums topošajiem studentiem un citiem interesentiem, jo šīs dienas sniedz lielisku iespēju iepazīt koledžas telpas, komandu un studiju procesu, pirms līguma parakstīšanas.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.