Atvērto durvju dienas 2022

Atvērto durvju dienas 2022

Atvērto durvju dienas 2022

Katru gadu HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža ielūdz topošos studentus, kā arī viņu vecākus apmeklēt mūsu Atvērto durvju dienas. 2022. gadā Atvērto durvju dienas notika 23. martā, 13. aprīlī un 27. aprīlī, un apmeklēt tās varēja ikviens, jo pasākumi notika tiešsaistē!

Atvērto durvju dienas ietvaros var:

  • uzzināt svarīgāko informāciju par studiju iespējām, prakses vietām un stipendijām;
  • virtuāli izstaigāt koledžas telpas;
  • iepazīties ar pasniedzējiem;
  • un pat piedalīties online kulinārijas meistarklasē!

Tāpat ir iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes!

Piedāvājam noskatīties ierakstus no mūsu jau notikušajām Atvērto durvju dienām:

Uz tikšanos nākamajās Atvērto durvju dienās!

Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents
Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents

Uzskatu, ka iespēja apmeklēt virtuālās Atvērto Durvju Dienas ir obligāti jāizmanto! Tā var uzzināt daudz vairāk, nekā rakstīts koledžas mājas lapā. Arī mēs, studenti, labprāt padalīsimies ar savu pieredzi, jo labi saprotam, ka topošajiem studentiem var būt daudz jautājumu, neskaidrības un šaubu. Viņiem iestāšanās vēl tikai priekšā!

Komentē

Anna Čekina

Anna Čekina

Uzņemšanas komisijas vadītāja

Atvērto durvju dienas ir ļoti iecienītas pasākums topošajiem studentiem un citiem interesentiem, jo šīs dienas sniedz lielisku iespēju iepazīt koledžas telpas, komandu un studiju procesu, pirms līguma parakstīšanas.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.