Pavāra kvalifikācija (LKI 4) – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Pavāra kvalifikācija (LKI 4)

Pavāra kvalifikācija (LKI 4)

Pavāra kvalifikācija (LKI 4)

Vai vēlies kļūt par Michelin līmeņa profesionāli? Tas ir iespējams kopā ar “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledžu! Mācies no 5* viesnīcu restorānu šefpavāriem, piedalies ārvalstu kulinārijas meistaru paraugstundās un slīpē iegūtās iemaņas praksē Romā, Itālijā!


Programmas mācību priekšmeti
 

Programmas ietvaros Tu:

  • iepazīsi jaunākās ēdienu gatavošanas metodes un ēdienkartes izveides principus;
  • apgūsi ēdināšanas uzņēmuma darba organizāciju;
  • iemācīsies lietot specializētās iekārtas;
  • iegūsi vispusīgas zināšanas par uztura, higiēnas un pārtikas drošuma jautājumiem.


Mācību process un prakse
 

Programmas apguve ilgst 10 mēnešus jeb 2 semestrus, kuru laikā ir paredzētas 960 kontaktstundas. Mācības iekļauj teorētiskas nodarbības un seminārus, kā arī praktiskas nodarbības HOTEL SCHOOL kulinārajā laboratorijā un restorānā. Nodarbības vada 5* viesnīcu restorānu vadītāji un šefpavāri.

Tā kā programma tiek daļēji īstenota kā darba vidē balstīta izglītība, atsevišķos priekšmetos nodarbības norit uzreiz reālos viesmīlības uzņēmumos Latvijā. Tāpat regulāri notiek ārzemju kulinārijas meistaru vieslekcijas.

Programmas ietvaros nodrošinām iespēju doties praksē uz 5* viesnīcu restorāniem pasaules kulinārijas mekā – Romā, Itālijā! Ar Erasmus+ finansiālo atbalstu segsim ceļošanas, izmitināšanas un apdrošināšanas izmaksas!

Programmas beigās jākārto noslēguma pārbaudījums.


Mācību maksa
 

Programmas maksa ir 3000 EUR gadā vai 320 EUR mēnesī. Pilna informācija par studiju un mācību maksu.


Uzņemšanas prasības
 

Lai iestātos programmā, jāiesniedz vidējo izglītību apliecinošs dokuments. Potenciāliem izglītojamajiem ir jāprot valoda, kurā notiek apmācība. HOTEL SCHOOL var organizēt mācību valodas pārbaudījumu klātienē vai tiešsaistē.

Lasīt pilnus uzņemšanas noteikumus tālākizglītības programmās.
Karjeras un studiju turpināšanas iespējas programmas absolventiem
 

Iegūtā kvalifikācija ļauj pilnvērtīgi uzsākt darba gaitas vietējos un ārzemju ēdināšanas uzņēmumos.

Programmā apgūtās zināšanas tiek formāli ieskaitītas, turpinot studijas HOTEL SCHOOL augstākās izglītības programmās. Uzzini vairāk par piedāvātajām studiju iespējām!

 

 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.