Atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienas

Atvērto durvju dienas 2020

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža ielūdz visus interesentus uz Atvērto durvju dienām 2020! Atvērto durvju diena ir pasākums, kas ļauj visiem interesentiem uzzināt par studiju iespējām, pabūt savu nākotnes studiju telpās un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Koledža piedāvā starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu un biznesa vadības jomā, studiju programmas ir akreditētas Latvijā un Lielbritānijā. Koledžas ēka atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, ir sava bibliotēka, datorklase ar populārākajām viesnīcu vadības datorprogrammām (Micros Opera), profesionālā virtuve ar modernākajām iekārtām un “fine dining” restorāns. Studentiem tiek piedāvāts iegūt praktisko darba pieredzi Latvijas vai ārzemju vadošo zīmolu viesnīcās Itālijā, Vācijā, Spānijā, Grieķijā u.c. valstīs ar stipendiju līdz pat 1000 EUR mēnesī. Pēc absolvēšanas studenti var turpināt savu izglītību, koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi ar atzītākajām pasaules universitātēm Šveicē, Lielbritānijā un citās valstīs, kuras labprāt uzņem koledžas absolventus pēdējā bakalaura programmas gadā.

Atvērto durvju dienu datumi:
 • 2020. gada 9.marts
 • 2020. gada 20.aprīlis
 • 2020. gada 20.maijs
 • 2020. gada 30. jūnijs – papildus diena!
Atvērto durvju dienas programma:
 • 16:00  Apmeklētāju ierašanās, reģistrācija, sadalīšana pa grupām
 • 16:15   Koledžas un studiju programmu prezentācija
 • 16:40   Praktisko nodarbību demonstrācija datorklasē
 • 16:50   Praktisko nodarbību demonstrācija restorānā un virtuvē
 • 17:00   Prakses iespēju prezentācija
 • 17:10   Bibliotēkas iespēju demonstrācija
 • 17:10   Saruna ar studentiem un absolventiem
 • 17:30   Vienošanās noslēgšana par atlaidi*

* vienošanos par studiju maksas atlaides piešķiršanu 50% apmērā pirmajam maksājumam – par mēnesi, par semestri vai par gadu, atkarībā no reflektanta izvēlētā studiju maksas apmaksas grafika.

Download PDF (2.4MB)

 

Lūdzu, aizpildiet īsu formu, lai apstiprinātu savu klātbūtni

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 

Visi ir laipni aicināti, uz tikšanos koledžā!

Komentē

Jekaterina Sadovaja

Jekaterina Sadovaja

Studiju metodiķe, Studentu servisa vadītāja

Atvērto durvju dienas ir ļoti iecienītas pasākums topošajiem studentiem un citiem interesentiem, jo šīs dienas sniedz lielisku iespēju iepazīt koledžas telpas, komandu un studiju procesu, pirms līguma parakstīšanas.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.