Kāpēc HOTEL SCHOOL?

Kāpēc HOTEL SCHOOL?

Kāpēc HOTEL SCHOOL?
 

Latvijā un Lielbritānijā akreditētas programmas, garantēta prakse un darba piedāvājums 4*-5* viesnīcās, iespēja turpināt studijas pasaules prestižākajās universitātēs – HOTEL SCHOOL piedāvā starptautisku izglītību veiksmīgai karjerai!

Augstākā izglītība viesnīcu vadībā
 

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža ir augstākās izglītības iestāde, kurā iespējams iegūt starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu un biznesa vadības jomā. Koledžas studiju programmas ir akreditētas Latvijā un Lielbritānijā.


Starptautisks izglītības centrs
 

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža ir akreditēts BTEC izglītības centrs, kas mums ļauj īstenot Lielbritānijā izstrādātas izglītības programmas un izsniegt Lielbritānijas valsts atzītu BTEC diplomu absolventiem. BTEC ir patiesi pieprasīta izglītība, kuru katru gadu izvēlas iegūt vairāk nekā 1 miljons studentu visā pasaulē!

 
Izglītības kvalitāti HOTEL SCHOOL kontrolē Lielbritānijā un pasaulē lielākā eksaminācijas institūcija – Pearson Education Ltd, kura izstrādā akadēmiskās (Edexcel) un profesionālās (BTEC, LCCI) izglītības programmas, kā arī veic to ietvaros iegūto zināšanu un prasmju pārbaudi. Pateicoties gadiem nopelnītai nevainojamai reputācijai Pearson ir līderis globālā izglītības pakalpojumu tirgū, kuru atzīst gan vadošās pasaules universitātes, gan darba devēji.
 
   
Garantēta prakse 4* -5 * viesnīcās
 

Nozīmīga studiju sastāvdaļa ir prakse – katrs students var izvēlēties no daudziem Koledžas partneru piedāvājumiem iegūt praktiskā darba pieredzi Latvijas vai ārzemju vadošo zīmolu viesnīcās Itālijā, Vācijā, Spānijā, Grieķijā u.c. valstīs. Ārzemju prakses laikā studenti saņem stipendiju līdz pat 1000 EUR mēnesī!

 
Neierobežotas izaugsmes iespējas
 
Koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi ar atzītākajām pasaulē universitātēm Šveicē, Apvienotajā Karalistē un citās valstīs, kuras uzņem koledžas absolventus bakalaura programmas pēdējā gadā. Tāpat HOTEL SCHOOL absolventi var izmantot “Progression +” servisu, izvēloties vienu no 435 augstskolām studiju turpināšanai.
 
Izcila studiju vide
 

Koledžai ir sava bibliotēka, pieejama jaunākā ārvalstu specializētā literatūra, datorklase ar populārākajām viesnīcu vadības datorprogrammām, profesionāla virtuve ar vismodernāko profesionālo virtuves aprīkojumu un “fine dining” mācību restorāns.

 
 
Ideāla atrašanās vieta – Vecrīgā

Koledžas ēka atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, blakus pilsētas labākajām viesnīcām, daudzās no kurām norit studentu praktiskā apmācība.

 
 

Komentē

Jūlija Pasnaka

Jūlija Pasnaka

Head of College and Academic Department, Chair of the Board

Izglītības kvalitātes nodrošināšana ir viena no svarīgākajām izglītības pārvaldības daļām; mūsu mērķis ir nodrošināt koledžas programmu efektīvu pārvaldību un aktīvi veicināt labas pārvaldības prakses koledžā.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.