Kāpēc HOTEL SCHOOL?

Kāpēc HOTEL SCHOOL?

Kāpēc HOTEL SCHOOL?

Starptautiskā augstākā izglītība 2 gadu laikā!

 

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža piedāvā iegūt starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu vadības jomā. Mūsu izglītības programmas ir licencētas un akreditētas ne tikai Latvijā, bet arī Lielbritānijā un ASV, ļaujot saņemt divus izglītības dokumentus vienlaicīgi.

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža Rīgā ir akreditēta Lielbritānijā kā starptautisks BTEC izglītības centrs (centra numurs: 90478), kas mums ļauj īstenot Lielbritānijā izstrādātas profesionālās izglītības programmas (BTEC). Izvēloties vienu no tām, mūsu absolventi saņem atzītu Lielbritānijas diplomu BTEC un profesionālo kvalifikāciju nozarē.

Katru gadu vairāk nekā 1 miljons studentu visā pasaulē izvēlas Lielbritānijas izglītības programmas BTEC. Tagad iegūt šo prestižo izglītību iespējams arī tepat Latvijā, iestājoties HOTEL SCHOOL Rīgā!

Katru gadu vairāk nekā 1 miljons studentu visā pasaulē izvēlas Lielbritānijas izglītības programmas BTEC. Tagad iegūt šo prestižo izglītību iespējams arī tepat Latvijā, iestājoties HOTEL SCHOOL Rīgā! Apskatīt vairāk PROGRAMMAS.

Izglītības kvalitāti HOTEL SCHOOL kontrolē Lielbritānijā un pasaulē lielākā eksaminācijas institūcija – Pearson Education Ltd, kura izstrādā akadēmiskās (Edexcel) un profesionālās (BTEC, LCCI) izglītības programmas, kā arī veic to ietvaros iegūto zināšanu un prasmju pārbaudi. Pateicoties gadiem nopelnītai nevainojamai reputācijai Pearson ir līderis globālā izglītības pakalpojumu tirgū, kuru atzīst gan vadošās pasaules universitātes, gan darba devēji.

 
 
Apmaksātas prakses un darba vietas visā pasaulē 4* -5 * viesnīcās

Svarīga studiju sastāvdaļa ir praktiskās mācības – katrs students var izvēlēties no daudzajiem HOTEL SCHOOL koledžas partneru piedāvājumiem, lai gūtu praktiskā darba pieredzi Latvijas vai starptautisko vadošo zīmolu viesnīcās – Itālijā, Vācijā, Spānijā, Grieķijā un citās valstīs. Studenti starptautiskās praktiskās apmācības laikā saņem stipendiju līdz pat 1000 eiro mēnesī.

Tās ir 4-5* viesnīcas, daudzas no kurām ir prestižās apvienības The Leading Small Hotels of the World dalībnieces vai starptautiski atzītas World Travel Award balvas ieguvējas. Praktizējoties ārzemēs, studenti saņem ikmēneša stipendiju. Vairāk par to, lasi sadaļā PRAKSE.

 
Neierobežotas izaugsmes iespējas
Koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi ar atzītākajām pasaulē universitātēm Šveicē, Apvienotajā Karalistē un citās valstīs, kuras uzņem koledžas absolventus bakalaura programmas pēdējā gadā. Pateicoties programmai “Progression +”, HOTEL SCHOOL absolventi var turpināt studijas vadošajās augstskolās visā pasaulē. Visā pasaulē ir vairāk nekā 316 augstskolas, kas ir gatavas uzņemt mūsu absolventus bakalaura programmas pēdējā gadā. Sīkāka informācija ir publicēta sadaļā PARTNERI UN AKREDITĀCIJAS.
 
Izcila studiju vide

Koledžai ir sava bibliotēka, pieejama jaunākā ārvalstu specializētā literatūra, datorklase ar populārākajām viesnīcu vadības datorprogrammām, profesionāla virtuve ar vismodernāko profesionālo virtuves aprīkojumu un “fine dining” mācību restorāns.

 
Ideāla atrašanās vieta – Rīgas sirdī, mūsdienu Eiropas pilsētā!

Koledžas ēka atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā – Vecrīgā, blakus pilsētas labākajām viesnīcām, no kurām daudzas piedāvā praktisku apmācību mūsu studentiem.

 
Mūsu vēsture Koledžas fakti Sertifikāti un akreditācijas
 • Nodibināta kā Viesnīcu biznesa organizācijas skola 2010. gadā
 • Profesionālās izglītības programmas akreditētas Latvijā 2012. gadā 
 • Starptautiskā Lielbritānijas diploma BTEC licence iegūta 2012. gadā
 • HOTEL SCHOOL koledža ir dibināta 2013. gadā, licenzēta augstākās izglītības programma
 • 46% koledžas studentu ir starptautiskie studenti
 • 60% skolēnu vasaras stažēšanās notika ārzemēs
 • 68% absolventu strādā viesmīlības industrijā
 • 41% absolventu turpina izglītību; 18% no viņiem studē ārzemēs
 • Pearson BTEC izglītības centra sertifikāts
 • Latvijas PIA akreditācijas sertifikāts
 • HOTEL SCHOOL koledžas licence
 • Akreditēta Viesnīcu vadības augstākās izglītības programma

Komentē

Jūlija Pasnaka

Jūlija Pasnaka

Head of College a.i., Chair of the Board

Izglītības kvalitātes nodrošināšana ir viena no svarīgākajām izglītības pārvaldības daļām; mūsu mērķis ir nodrošināt koledžas BTEC programmu efektīvu pārvaldību un aktīvi veicināt labas pārvaldības prakses koledžā.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.