Prakse

Prakse

Prakse

Garantētas prakses un darba vietas visā pasaulē 4* – 5 * viesnīcās

Papildini teoriju ar prakses pieredzi pasaules labākajās viesnīcās!

HOTEL SCHOOL sadarbojas ar vadošajām Latvijas (piemēram Radisson Blu, Tallink u.c.), kā arī ārzemju viesnīcām Vācijā, Čehijā, Francijā, Grieķijā, Turcijā, Spānijā u.c. Tās ir 4-5* viesnīcas, dažas no kurām ir prestižās apvienības „The Leading Hotels of the World” dalībnieces, bet citas starptautiski atzītas „World Travel Award” balvas ieguvējas.


Izieta prakse tajās ir Tava veiksmes atslēga, veidojot karjeru pēc skolas beigšanas – apgūsi augstāka līmeņa standartus viesmīlībā, kā arī nodibināsi noderīgus kontaktus ar nozares lielākajiem darba devējiem! Studenti starptautiskās praktiskās apmācības laikā saņem stipendiju līdz pat 1000 eiro mēnesī. Partneri apmaksā dzīvošanu un ēdināšanu prakses laikā, dažas valstis arī ceļa izdevumus un apdrošināšanu.

 Vairāk par mūsu partneriem – Partneri un akreditācija

 

Tālāk vari iegūt detalizētu informāciju par prakses nosacījumiem katrā valstī:
Spānijā Prakses periods: 3-5 mēneši   Prakses pienākumi: darbs animācijas dienestā / darbs ēdienu un dzērienu dienestā Prakses laikā tiek maksāta stipendija 320-350 EUR mēnesī Darba devējs nodrošina ar dzīves vietu prakses laikā Darba devējs nodrošina ar ēdināšanu prakses laikā
Grieķijā un Kiprā Prakses periods: 3-6 mēneši Prakses pienākumi: darbs viesu uzņemšanas dienestā / darbs ēdienu un dzērienu dienestā / darbs saimnieciskajā dienestā Prakses laikā tiek maksāta stipendija 400-450 EUR mēnesī Darba devējs nodrošina ar dzīves vietu prakses laikā Darba devējs nodrošina ar ēdināšanu prakses laikā
Vācijā Prakses periods: 3-5 mēneši Prakses pienākumi: darbs ēdienu un dzērienu nodaļā / darbs saimnieciskajā dienestā Prakses laikā tiek maksāta stipendija 350-500 EUR apmērā Darba devējs sedz ceļa izdevumus 150 EUR apmērā Darba devējs nodrošina ar dzīves vietu prakses laikā Darba devējs nodrošina ar ēdināšanu prakses laikā Darba devējs sedz medicīniskās apdrošināšanas izdevumus Pēc prakses iziešanas skolas absolventiem tiek piedāvāta darbiekārtošana!
ASV Prakses periods: 5-12 mēneši Prakses pienākumi: darbs dažādu dienestu vadošajos amatos (atpazīstamu pasaules zīmolu viesnīcas Ņujorkā, Vašingtonā, Los Andželosā, Ņuorleānā u.c.) Prakses laikā tiek maksāta alga 14-20 USD stundā (35000-45000 USD gadā)  
Latvijā Prakses periods: 3 nedēļas-3 mēneši Prakses pienākumi: darbs uzņemšanas dienestā / darbs saimnieciskajā dienestā / darbs ēdienu un dzērienu dienestā / darbs konferenču un banketu dienestā
Individuāli plānotā prakse:

Studenti var izvēlēties arī individuālas prakses vietas. Ja studentam jau ir pilna laika vai nepilna laika darbs viesmīlības nozarē un viņš vēlas to turpināt, tad HOTEL SCHOOL pieņems šo amatu un ieskaitīs šo pieredzi prakses ziņojumā.

Šī iespēja būs īpaši noderīga E-Studiju studentiem, jo viņiem ir atļauts stažēties savās dzīvojamajās valstīs un pēc tam sniegt pilnu prakses ziņojumu par šo pieredzi.


 
Have any more questions? Feel free to ask.
Internship Service – Anete Bērza   E-mail: internships@hotelschool.lv   ​Phone: +371 67213037  
Skype name: hotelschool.riga
   
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.