Prakse

Prakse

Prakse

Garantēta prakse 4* – 5 * viesnīcās

 

Nozīmīga studiju sastāvdaļa ir prakse – katrs students var izvēlēties no daudziem HOTEL SCHOOL partneru piedāvājumiem iegūt praktiskā darba pieredzi Latvijas vai ārzemju vadošo zīmolu viesnīcās Itālijā, Vācijā, Spānijā, Grieķijā, Lielbritānijā u. c. valstīs. Tās ir 4*-5* viesnīcas, dažas no kurām ir prestižās apvienības The Leading Hotels of the World dalībnieces, bet citas starptautiski atzītas World Travel Award balvas ieguvējas.


 
Iespēja pelnīt prakses laikā
 

Ārzemju prakses gadījumā studenti saņem ikmēneša darba atlīdzību, kuru izmaksā darba devējs. Tās apmērs svārstās no 350 līdz 700 EUR mēnesī uz rokas atkarībā no valsts politikas un konkrēta uzņēmuma. Tāpat darba devējs nodrošina izmitināšanu un ēdināšanu prakses laikā, atsevišķos gadījumos sedz arī aviobiļešu un apdrošināšanas izdevumus. Papildus studenti var pretendēt uz stipendiju no Erasmus+ programmas 700 EUR apmērā mēnesī, kā arī saņemt citus Erasmus+ programmas bonusus, kas ir paredzēti studentiem, kas dodas ārzemju praksē. Uzzināt vairāk šeit.

 

Karjeras konsultācijas
 

HOTEL SCHOOL rūpīgi plāno prakses norisi. Par piedāvātām prakses vietām studentus informē HOTEL SCHOOL Prakses vietu koordinators, kurš katram studentam individuāli palīdz izvēlēties piemērotāko viesnīcu prakses iziešanai.

Prakses vietu koordinatore:
Ārija Dombrovska
internships@hotelschool.lv
Tikšanās iepriekš jāpiesaka Studiju daļā.

Ārija Dombrovska, Prakses vietu koordinatore
Ārija Dombrovska, Prakses vietu koordinatore

Jau pirmā semestra beigās studentiem ir paredzēta pirmā prakse. Parasti tā tiek organizēta sadarbībā ar mūsu ilggadējiem partneriem – Radisson Blu, Kempinski, Wellton u.c. labi zināmām viesnīcām Rīgā. Tādējādi jau pirmās prakses laikā studenti apgūst augstāka līmeņa standartus viesmīlībā, kā arī nodibina noderīgus kontaktus ar nozares lielākajiem darba devējiem.

Apskatīt prakses organizēšanas infografiku (Pdf)
Darba iespējas absolventiem
 

HOTEL SCHOOL absolventiem, kas ieguva BTEC 5. līmeņa diplomu, tiek piedāvāta iespēja iziet 6-12 mēnešu ilgu stažēšanos viesnīcās ASV. Piedāvātās vakances paredz darbu atpazīstamu pasaules zīmolu viesnīcu Ņujorkā, Vašingtonā, Los Andželosā, Ņuorleānā vadošajos amatos. Stažēšanās laikā tiek maksāta alga 14-20 USD stundā (35 000-45 000 USD gadā).

Tāpat HOTEL SCHOOL absolventiem ir iespēja bez maksas reģistrēties profesionālajā platformā Hosco.com, kas ir pasaules lielākais specializētais vakanču portāls viesmīlības nozarē.
   
 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.