Tiešsaistes rezervācijas forma – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Tiešsaistes rezervācijas forma

Rezervē HOTEL SCHOOL apartamentus – tavs jaunais mājoklis Rīgā!

Piedāvājam izmitināšanu mūsu apartamentos. Tie ir dzīvokļi studentu kopīgai dzīvošanai (meitenes un puiši tiek izmitināti atsevišķi). Apartamenti atrodas Rīgas centrā pastaigas attālumā no HOTEL SCHOOL. Visi dzīvokļi ir ar mēbelēm, sadzīves tehniku un visiem ikdienā nepieciešamajiem sīkumiem. Tiek nodrošināta uzkopšana un citi servisi. Tālāk varianti, kas ir pieejami par īpašām cenām uz dotu brīdi.


Vai nepieciešama palīdzība ar rezervāciju? Viktors Krivonos Tālr.: +371 67 213 037 E-pasts: apartments@hotelschool.lv
 

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.