Mācību literatūras izdevniecība

Mācību literatūras izdevniecība

Mācību literatūras izdevniecība

Specializētas grāmatas par viesnīcu vadību

 

HOTEL SCHOOL ir sava mācību literatūras izdevniecība, kas kopš 2014. gada publicē drukātās un digitālas grāmatas par dažādām viesnīcu pārvaldības tēmām – viesnīcas nodaļu darba organizāciju, personāla un finanšu vadību, viesmīlības pakalpojumu mārketingu, ilgtspējīgu resursu pārvaldību u.c. Grāmatu autori ir HOTEL SCHOOL pasniedzēji, kas ikdienā vada lekcijas un praktiskās nodarbības, kā arī viesmīlības nozares praktiķi. Grāmatas ir pieejamas latviešu, angļu un krievu valodās.

Lejupielādēt grāmatu sarakstus.

Grāmatas latviešu valodā (Pdf) Grāmatas angļu valodā (Pdf) Grāmatas krievu valodā (Pdf)

Par iespēju iegādāties HOTEL SCHOOL izdevniecības publikācijas lūdzam sazināties ar HOTEL SCHOOL bibliotēku: library@hotelschool.lv

 

Komentē

Jūlija Pasnaka

Jūlija Pasnaka

Koledžas direktore, studiju daļas vadītāja, valdes priekšsēdētāja

HOTEL SCHOOL izdotas mācību grāmatas ir veidotas tā, lai piesaistītu jauniešu uzmanību. To formāts ir labi piemērots izmantošanai e-vidē. Maketos ir daudz krāsainu ilustrāciju – bildes un infografika, savukārt, tekstam ir lielāka izmēra fonti.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.