Studentu parlaments

Studentu parlaments

Studentu parlaments

Studentu organizētas aktivitātes

 

HOTEL SCHOOL Studentu Parlaments ir neatkarīga, studentu ievēlēta institūcija, kura pārstāv studentu tiesības un intereses koledžā. Tās mērķi ir:

  • aizstāvēt studentu intereses akadēmiskajos, materiālajos un kultūras jautājumos;
  • pārstāvēt HOTEL SCHOOL studentus Latvijā un ārvalstīs;
  • izvirzīt studentu pārstāvjus darbam koledžas Padomē;
  • izstrādāt darba plānu katram semestrim, kas ietvertu konkrētu aktivitāšu programmu HOTEL SCHOOL studentu sabiedriskiem un kultūras pasākumiem koledžā ar mērķi nodrošināt pilnvērtīgu studentu dzīvi;
  • mudināt studentus izteikt viedokli par HOTEL SCHOOL darbu, apkopojot un nododot priekšlikumus koledžas vadībai.

Studentu Parlamenta darbu regulē tā izstrādāts nolikums, kura tekstu iespējams lejupielādēt šeit.

Studenti, kas aktīvi iesaistās Studentu Parlamenta darbībā, var pretendēt uz studiju maksas atlaidi 5-10% apmērā.

 
Anželika Ļeonova, Studentu Parlamenta viceprezidente
Anželika Ļeonova, Studentu Parlamenta viceprezidente

Studiju gada sākumā pēc vēlēšanām notiek Studentu parlamenta sēdes, tiek aktīvi plānotas un organizētas dažādas kultūras dzīves aktivitātes, kā piemēram, “Helovīnu ballīte” vai Ziemassvētku pasākums, savukārt otrajā studiju semestrī Studentu Parlamenta organizēto pasākumu skaits samazinās, lielāku uzmanību pievēršot studējošo pārstāvībai. Pavasarī nozīmīgākās Studentu Parlamenta aktivitātes ir koledžas studējošo pārstāvība izstādē “SKOLA” Ķīpsalā un “Atvērto durvju dienās” koledžā.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.