Bibliotēka un datu bāzes
HOTEL SCHOOL bibliotēka, datu bāzes, E-resursi
HOTEL SCHOOL koledžas bibliotēka piedāvā studentiem vienu no plašākajiem profesionālās viesmīlības un viesnīcu vadības literatūras krājumiem Rīgā – no tādām izdevniecībām kā Pearson, The American Hotel & Lodging Educational Institute (AHLEI), The Cornell School of Hotel Administration on Hospitality un citām; kā arī plašu pakalpojumu klāstu, t.sk. informācijas meklēšanu elektroniskajos resursos un grāmatu izvēles katalogos. HOTEL SCHOOL koledžas bibliotēkas mērķis ir palīdzēt koledžas studentiem iegūt kvalitatīvas akadēmiskās un profesionālās zināšanas, atbalstīt pētnieciskā darba iespējas viesmīlības un viesnīcu vadības jomās, organizējot un pilnveidojot bibliotēkas pakalpojumus, atvērtās piekļuves informācijas avotus un datu bāzes, ieviešot mūsdienu informācijas tehnoloģijas.
Darba laiks:
- Pr. – Pk.: 9:00 – 17:00
- Se. – Sv.: – Slēgts
Koledžas krājuma katalogs un abonētas datu bāzes
Bibliotēkas elektroniskajā kopkatalogā iespējams apskatīt krājumā esošu informācijas resursu sarakstu – grāmatas, žurnāli, metodiskie līdzekļi, elektroniskie izdevumi vai cita veida dokumenti, kuri ir pieejami lietošanai uz vietas bibliotēkā vai izsniegšanai lietošanai ārpus bibliotēkas telpām.
Koledžas bibliotēka piedāvā abonētas datubāzes, nodrošinot informāciju viesmīlības vadības nozarē, daļa no informācijas ir daudznozaru un var tikt izmantota dažādās studiju nozarēs. Datubāzes pieejamas visiem HOTEL SCHOOL koledžas studentiem saskaņā ar bibliotēkas lietošanas noteikumiem. Konsultācijas e-resursu izmantošanā var saņemt, sazinoties ar HOTEL SCHOOL bibliotēkas speciālistu.
Bibliotēkas e-kopkatalogs |
HOTEL SCHOOL bibliotēkas elektroniskajā kopkatalogā ir pieejams visu grāmatu, žurnālu, metodisko līdzekļu, elektronisko izdevumu sarakts pēc sadaļām – Viesu apkalpošana, viesmīlības industrija, pārdošana un mārketings, istabu nodaļas vadība, pārtika un dzērieni, finanses viesmīlības industrijā, viesnīcas vadība, veselība un drošība, cilvēkresursu vadība, viesmīlības industrija, vīnu pagraba un bāra operācijas, ceļošana un tūrisms, valodas, SPA specifika, pētnieciskie projekti, likumdošana viesmīlībā. | Piekļuve tiešsaistes katalogam |
Emerald Database | HOTEL SCHOOL piedāvā studentiem piekļuvi rakstiem, e-grāmatām un viesnīcu pārvaldīšanas gadījumu izpētēm, mārketingu, komunikāciju, loģistiku, kvalitātes kontroli, cilvēkresursu pārvaldību u.c. Pieejamie viesnīcu nozares zinātniskie žurnāli – International Journal of Contemporary Hospitality Management, International Journal of Culture, Tourism and Hospitality Research, International Journal of Event and Festival Management, International Journal of Tourism Cities, Journal of Hospitality and Tourism Technology, Tourism Review, Worldwide Hospitality and Tourism Themes un citi. | Piekļuves informācija atrodama Moodle sadaļā “Bibliotēka un pētniecība” |
E-book platform Perlego |
E-grāmatu platforma ar vairāk nekā 1 miljonu e-grāmatu un akadēmiskās literatūras vienībām no dažādām jomām. |
Piekļuves informācija atrodama Moodle sadaļā “Bibliotēka un pētniecība” |
Atvērtās piekļuves e-resursi
Sadaļā Atvērtās piekļuves e-resursi pieejama informācija par atvērtās piekļuves (Open Access) elektroniskajiem resursiem – e-žurnālu un e-grāmatu datubāzēm, zinātniskajām publikācijām un informācijas meklētājiem.
Open Access ir iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt bezmaksas pieeju e-resursiem izglītības un akadēmiskajā vidē. Mēs aicinām Tevi aktīvi izmantot atvērtās piekļuves e-resursus studijās!Akadēmiskā terminu datubāze. Pieejamas valodas – angļu, latviešu, krievu, vācu, franču, latiņu. |
INFORMĀCIJAS MEKLĒTĀJI
Dažādu nozaru zinātnisku, recenzētu publikāciju un citu darbu, grāmatu, tehnisku pārskatu u.c. dokumentu meklētājs.
Ekonomikas zinātņu informācijas meklētājs, kas apkopo atvērtās piekļuves informācijas resursus visās ekonomikas zinātnes nozarēs, sniedzot pieeju grāmatu, žurnālu, u.c. e-resursiem.
Microsoft atvērtās piekļuves akadēmiskās informācijas meklētājs nodrošina pieeju vairākiem miljoniem rakstu – piedāvā jaunus veidus zinātnisku rakstu, konferenču materiālu, autoru un citas informācijas avotus.