Atvērto durvju dienas 2020

Atvērto durvju dienas 2020
Apmeklējiet Atvērto durvju dienas 2020 un saņemiet 50% atlaidi no nākamā semestra studiju maksas!

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža ielūdz visus interesentus uz Atvērto durvju dienām 2020! Atvērto durvju diena ir pasākums, kas ļauj visiem interesentiem uzzināt par studiju iespējām, pabūt savu nākotnes studiju telpās un uzdot sev interesējošos jautājumus.

Atvērto durvju dienu datumi:
  • 2020. gada 9.marts
  • 2020. gada 20.aprīlis
  • 2020. gada 20.maijs

Hypersensitivity to any component of this product, including sulfites (see WARNINGS). Our results provide a proof-of-principle demonstration that small mols. Merck understands this is a challenge for patients and is working hard to improve production so they are able to get this medicine to patients as quickly as possible https://aptekabezrecepty.com/levitra/. Glaucoma is caused by high pressure in your eye and can lead to pain from pressure in your eye and then can eventually harm your vision.

Vairāk informācijas – http://hotelschool.lv/atverto-durvju-dienas/
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.