Erasmus+

Erasmus+

Erasmus+

Studentu mobilitāte ar Erasmus+ atbalstu

 

HOTEL SCHOOL aktīvi izmanto Eiropas Savienības Erasmus+ programmas radītās iespējas, nodrošinot iespēju studentiem un absolventiem piedalīties dažādās aktivitātēs ar Erasmus+ programmas finansiālo atbalstu. Tās ir mobilitātes ES teritorijā ar mērķi iziet praksi, stažēšanos vai apmācība profesionālai un personīgai pilnveidei. Erasmus+ finansēto mobilitāšu ietvaros dalībnieki saņem finansējumu ceļa un apdrošināšanas izdevumu segšanai, naktsmītņu apmaksai, kā arī saņem dienas naudu atbilstoši Erasmus+ programmas noteiktām likmēm.

Katram studentam ir iespēja pieteikties dalībai Erasmus+ finansētā mobilitātē. Erasmus+ projektu dalībnieku atlase notiek atklātā konkursa veidā. Pieteikšanās tiek izsludināta HOTEL SCHOOL e-studiju vidē: www.e-hotelschool.lv.

 

Erasmus+ projektu koordinatore:
Jūlija Pasnaka
julija@hotelschool.lv
Tikšanās iepriekš jāpiesaka Studiju daļā.

Komentē

Jūlija Pasnaka

Jūlija Pasnaka

Koledžas direktore, studiju daļas vadītāja, valdes priekšsēdētāja

Dalība Erasmus+ atbalstītajās aktivitātēs bagātina studentu pieredzi. Mobilitāšu rezultātā viņi ne tikai uzlabo savas profesionālās un personīgās iemaņas, piemēram, saskarsmes spējas vai svešvalodu prasmes, bet arī iegūst formālu novērtējumu – vērtīgu Europass mobility sertifikātu.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.