Koledžas Izlaidums 2020

Koledžas Izlaidums 2020
Iespējams, šis gads nav mums atnesis to, ko esam gaidījuši, bet absolventiem šis ir īpašs gads un līdz ar to, ir vēl svarīgāk uzslavēt 2020. gada absolventu paveikto!

HOTEL SCHOOL koledža aicina visus šī gada absolventus, viņu draugus, radus, akadēmisko personālu, kā arī mūsu bijušos studentus un absolventus apmeklēt 2020. gada vasaras izlaiduma ceremoniju, kura notiks viesnīcā AC Hotel by Marriott. Nosvinēsim šo dienu kopā un padarīsim to neaizmirstamu. Neaizmirstiet paņemt līdzi labo garastāvokli, kā arī neaizmirstiet par drošību un rūpēm par sevi un cilvēkiem Jums apkārt!

Ceremonijas sākums ir plānots uz plkst. 17:00, bet, iespējams, laiks varētu būt mainīts, sekojiet atjauninājumiem šeit.

RSVP. Ieeja ir bez maksas, lai gan ir nepieciešams Jūsu dalības apstiprinājums, lai mēs varētu pārliecināties par drošību un mums ir pietiekami daudz vietas, lai Jūs visus sagaidītu.


Saite reģistrācijai – https://forms.gle/1NJGWaYPd7aiQhC89
Tiekamies jau pavisam drīz!
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.