English Foundation Year – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

English Foundation Year

English Foundation Year

English Foundation Year

Ja vēlies uzsākt studijas angļu valodā, bet Tavas angļu valodas prasmes ir nepietiekamas, mums ir risinājums – English Foundation Year! 2 semestru laikā ievērojami uzlabo angļu valodas zināšanas, apgūsti tādas akadēmiskās prasmes kā analīze, studiju darbu sagatavošana un prezentācija, un uzzini vairāk par Eiropas vēsturi un kultūru. Programmā ir iekļauta arī Vasaras angļu valodas skola citā ES valstī!

Programmas noslēgumā Tev būs iespēja nokārtot starptautiski atzītu angļu valodas eksāmenu un saņemt sertifikātu!


Programmas priekšmeti

Programma ir izstrādāta divās daļās. Formālās daļas ietvaros ir paredzētas 230 kontaktstundas:

  • Academic English Language

Neformālās daļas ietvaros paredzētas 120 kontaktstundas:

  • Academic Writing
  • Introduction to European History and Culture

Tāpat programmā ir iekļauta arī Vasaras angļu valodas skola citā ES valstī!


Programmas īstenošanas forma

Programma īstenošana tiek uzsākta četras reizes gadā – septembrī, novembrī, februārī un martā. English Foundation Year norit klātienē HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas telpās.


Mācību maksa

Programmas mācību maksa ir 5000 EUR. Mācību maksu var segt arī pa mēnešiem.

Lai nokārtotu starptautiski atzītu angļu valodas eksāmenu, būs jāveic papildu maksa par reģistrāciju. Precīza reģistrācijas maksa ir norādīta līgumā ar HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžu.


Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu mācības, Tev ir jābūt vismaz 16 gadus vecam, ar pabeigtu iepriekšējo izglītību skolā vai profesionālajā mācību iestādē.


Studiju turpināšanas iespējas programmas absolventiem

Programmas noslēgumā izglītojamie kārto starptautiski atzītu angļu valodas eksāmenu. Saņemtais sertifikāts apliecina angļu valodas zināšanas, un to var izmantot, lai iestātos studiju programmās angļu valodā Lielbritānijā, ASV, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Uzzini vairāk par HOTEL SCHOOL piedāvātajām studiju programmām angļu valodā!

 

 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.