HOTEL SCHOOL studentes piedalījās zinātniskajā studentu konferencē par tūrismu un viesmīlību – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL studentes piedalījās zinātniskajā studentu konferencē par tūrismu un viesmīlību

HOTEL SCHOOL studentes piedalījās zinātniskajā studentu konferencē par tūrismu un viesmīlību

2024. gada 24. maijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas studentes Valērija Pilenko un Anželika Zviedrāne prezentēja savus pētījumu rezultātus Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes organizētajā Starpaugstskolu studentu zinātniskajā konferencē tūrisma un viesmīlības jomā. Abu studenšu prezentācijas tika ļoti atzinīgi novērtētas un raisīja papildjautājumus.

Mēs patiesi lepojamies ar Valēriju un Anželiku, jo viņas ir demonstrējušas ļoti augstus akadēmiskos standartus. Novēlam viņām turpināt īstenot savas pētnieciskās intereses arī nākotnē!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.