Erasmus+ darba prakse — iegūstiet savu pieredzi!

Erasmus+ darba prakse — iegūstiet savu pieredzi!
Erasmus+ darba prakse — iegūstiet savu pieredzi!

Apmaksātas prakses vietas 4 * -5 * pasaules līmeņa viesnīcās!

HOTEL SCHOOL studējošajiem un izglītojamajiem ir iespēja iegūt starptautisko darba pieredzi, iepazīties ar darba specifiku kūrortos, strādāt un dzīvot multikulturālā vidē augstā līmeņa viesnīcās visā pasaulē!

HOTEL SCHOOL sadarbojas ar vadošajām Latvijas (piemēram Radisson Blu, Tallink u.c.), kā arī ārzemju viesnīcām Vācijā, Čehijā, Francijā, Grieķijā, Turcijā, Spānijā u.c. Tās ir 4-5* viesnīcas, dažas no kurām ir prestižās apvienības „The Leading Hotels of the World” dalībnieces, bet citas starptautiski atzītas „World Travel Award” balvas ieguvējas. Studenti starptautiskās praktiskās apmācības laikā saņem stipendiju līdz pat 1000 eiro mēnesī. Partneri apmaksā dzīvošanu un ēdināšanu prakses laikā, dažas valstis arī ceļa izdevumus un apdrošināšanu.
 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.