HOTEL SCHOOL apmeklē boutique dizaina viesnīcu Relais Le Chevalier

HOTEL SCHOOL apmeklē boutique dizaina viesnīcu Relais Le Chevalier

Viesmīlības nozares iepazīšana nav iespējama bez viesnīcu un restorānu apmeklēšanas! 2022. gada 1. novembrī HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas studenti apmeklēja Relais Le Chevalier, unikālo boutique dizaina viesnīcu, kura atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Vizītes laikā ar viesnīcas direktori Jūliju Žagunovu pārrunājām viesnīcu biznesa vidi Latvijā, uzzinājām, ar ko atšķiras boutique un ķēdes tipa viesnīcas, kā arī izpētījām šīs brīnišķīgās vietas koncepciju, apmeklējot arī vairākus viesnīcas departamentus un numurus.

Esam pateicīgi Relais Le Chevalier par viesmīlību un iespēju izzināt boutique viesnīcas būtību! Pateicamies arī mūsu kolēģei Natašai Stoļarovai par atbalstu vizītes organizēšanā! Gaidām nākamos apmeklējumus!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.