Atvērto durvju dienas 2021 tiešsaistē!

Atvērto durvju dienas 2021 tiešsaistē!

Atvērto durvju dienas 2021 tiešsaistē!


“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža ielūdz topošos studentus, viņu vecākus un draugus uz Atvērto Durvju Dienām 2021:
  • 30. MARTĀ plkst. 16:00
  • 20. APRĪLĪ plkst. 14:00
  • 20. MAIJĀ plkst. 12:00
 
  • Tie pieteicēji, kuriem nebija iespējas apmeklēt Atvērto Dienu tiešsaistes pasākumu, var apskatīt pasākuma ierakstu ar prezentāciju uzklikšķinot uz šīs saites – DOORS OPEN DAY Event 20.05.2021 .
 

Šogad dalība būs vienkāršāka kā jebkad, jo pasākumi notiks tiešsaistē! Tas nozīmē, ka jebkurš interesents varēs pieslēgties ar savu viedierīci (telefonu, datoru vai planšeti) un skatīties tiešraidi no koledžas.

Programmā – informācija par studiju iespējām, praksi, stipendijām un īpašiem piedāvājumiem, iespēja veikt virtuālu tūri pa koledžas telpām, iepazīties ar pasniedzējiem un uzzināt studentu un absolventu pieredzi. Un, protams, varēsiet uzdot jautājumus un dzirdēt atbildes!

Izvēlaties piemērotāko datumu un piesakāties jau tagad, aizpildot īsu pieteikuma anketu zemāk.

Tāpat jau šī gada aprīlī un maijā plānojam uzsākt individuālas atvērto durvju dienas. Informācija par to tiks publicēta drīzumā.

Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents
Yury Kireev, Studentu parlamenta prezidents

Uzskatu, ka iespēja apmeklēt virtuālas Atvērto Durvju Dienas ir obligāti jāizmanto! Tā var uzzināt daudz vairāk, nekā rakstīts koledžas mājas lapā. Arī mēs, studenti, labprāt padalīsimies ar savu pieredzi, jo labi saprotam, ka topošajiem studentiem var būt daudz jautājumu, neskaidrības un šaubu. Viņiem iestāšanās vēl tikai priekšā!

Lūdzu, aizpildiet īsu formu, lai apstiprinātu savu dalību

Piekrītu, ka SIA “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža veic manu personas datu apstrādi uzņemšanas procesa nodrošināšanas nolūkā, uztur un glabā manus dokumentus, lai pārliecinātos par atbilstību Uzņemšanas noteikumu prasībām, slēgtu līgumu un apkopotu statistiku normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.
Informācijas saņemšanai par Jūsu personas datu glabājamo apjomu un to labošanas vai dzēšanas pieprasījumu lūgums sūtīt uz sekojošu e-pasta adresi: admissions@hotelschool.lv

Lūdzu pārbadiet ievadītos datus.
 
Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.