D-EDGE vieslekcija HOTEL SCHOOL

D-EDGE vieslekcija HOTEL SCHOOL

Kāpēc viesmīlības industrija ir tik pievilcīga? Tā ir ļoti daudzveidīga, ir daudz lomu un saistīto jomu, kuri piedāvā risinājumus un darba iespējas viesmīlības profesionāļiem.

2022. gada 29. novembrī HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžā ar vieslekciju uzstājās Andris Malahovskis, uzņēmuma D-EDGE Pārdošanas un biznesa attīstības vadītājs. D-EDGE ir populārākais viesnīcu pakalpojumu izplatīšanas tehnoloģiju uzņēmums Eiropā.

Vieslekcijas laikā Andris iepazīstināja mūs ar tēmu “Evolution and Trends of Hotel Distribution and Digital Marketing”, kas raisīja aktīvas diskusijas studentu vidū.

Esam pateicīgi par sadarbību ar mūsu partneri D-EDGE, kurš ne tikai regulāri piedalās mūsu organizētajās vieslekcijās, bet arī nodrošina HOTEL SCHOOL ar dažādiem digitālajiem rīkiem, kurus mūsu studenti var apgūt un lietot.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.