Erasmus+ mobilitātes profesionālās izglītības audzēkņiem un speciālistiem: Dodies uz Bulgāriju! – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Erasmus+ mobilitātes profesionālās izglītības audzēkņiem un speciālistiem: Dodies uz Bulgāriju!

Erasmus+ mobilitātes profesionālās izglītības audzēkņiem un speciālistiem: Dodies uz Bulgāriju!

Cienījamie “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledžas profesionālās izglītības audzēkņi un speciālisti!

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža izsludina 4. uzsaukumu dalībnieku atlases konkursam, turpmāk saukts Konkurss, Erasmus+ programmas līdzfinansētajām profesionālās izglītības audzēkņu īstermiņa mācību mobilitātēm un profesionālās izglītības speciālistu starptautiskajām mobilitātēm uz Bulgāriju, kas norisināsies no 2024. gada 28. aprīļa līdz 7. maijam (10 dienas, ieskaitot ceļā pavadīto laiku) projekta Nr. 2022-1-LV01-KA121-VET-000055728 ietvaros. Uzņemošais partneris ir izglītības iestāde “Pencho Semov” High school of Tourism”, pilsētā Gabrovo Bulgārijā.

Mobilitātes vietu skaits:
  1. profesionālās izglītības audzēkņu īstermiņa mācību mobilitātes – 10 vietas;
  2. profesionālās izglītības speciālistu mobilitātes nodarbību vadīšanai (Teaching or training assignments) – 2 vietas;
  3. profesionālās izglītības speciālistu mobilitātes darba vērošanai (Job-shadowing) – 1 vieta.

Pieteikties dalībai Konkursā var:

  1. profesionālās tālākizglītības programmu “Ēdināšana pakalpojumi” un “Viesnīcu pakalpojumi” audzēkņi
  2. profesionālās tālākizglītības programmu skolotāji, un visu citu veidu eksperti un darbinieki, kuri nav pedagoģiskais personāls.

Dalībai konkursā lūdzam aizpildīt pieteikuma veidlapu (skat. zemāk) un nosūtīt to uz e-pastu info@hotelschool.lv līdz 2024. g. 11. martam.

Download PDF (274KB)

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.