HOTEL SCHOOL apmeklē Turciju projekta “A World of Cuisine” ietvaros

HOTEL SCHOOL apmeklē Turciju projekta “A World of Cuisine” ietvaros

No 2022. gada 14. līdz 18. jūnijam HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas attīstības direktore kopā ar koledžas profesionālās izglītības speciālistu (VET) komandu viesojās Turcijā projekta “A World of Cuisine” ietvaros (projekta Nr. 2021-1-TR-KA210VET-000029335). Pavadot nedēļu Stambulā un Edirnē, esam ievērojami paplašinājuši zināšanas gan par Turcijas kultūru, gan virtuvi.

Projekta koordinators, Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Turcija), sagatavoja ļoti izzinošu un dinamisku programmu. Tās ietvaros kopā ar projekta trešo partneri – Colegiul Vasile Lovinescu (Rumānija) – esam aizvadījuši vairākus ļoti informatīvus seminārus par Turcijas gastronomijas vēsturi un tradicionālajām gatavošanas metodēm; apmeklējām vēsturiskos Osmaņu impērijas gastronomijas centrus, kā arī piedalījāmies aizraujošajā meistarklasē “Innovation and Fusion Practices in Gastronomy and Turkish Cuisine”.

Izsakām lielu pateicību projekta koordinatoram Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi un gaidām abus partnerus ciemos Rīgā, 2022. gada septembrī!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.