HOTEL SCHOOL audzēkņi piedalās praktiskajā seminārā Romā, Itālijā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL audzēkņi piedalās praktiskajā seminārā Romā, Itālijā

HOTEL SCHOOL audzēkņi piedalās praktiskajā seminārā Romā, Itālijā

2023. gada 24.-28.oktobrī četri HOTEL SCHOOL audzēkņi – Dans Flors, Kitija Vilde, Alīna Skopinova un Vladislava Andruščenko, Koledžas vadītājas Jūlijas Pasnakas un Attīstības direktores Olgas Zverevas vadībā piedalījās apmācībās “Workshop Training in Sustainable Hospitality Digitalisation for Hospitality VET Learners” Romā, Itālijā. Praktisko semināru organizēja uzņemošais partneris ITALIAN HOSPITALITY SCHOOL projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” ietvaros. Apmācībās piedalījās arī izglītojamie no Danijas, Kipras un Itālijas.

Piecu semināra dienu laikā studenti piedalījās izpētes un prezentācijas aktivitātēs par pielietojamām digitalizācijas praksēm, testēja digitālo kursu aktivitātes, apmeklēja ilgtspējīgas viesmīlības uzņēmumus, tostarp Michelin restorānus, kā arī tikās ar Michelin zvaigzni apbalvotā restorāna “Acciuga” šefpavāru par uzņēmuma darbību un attīstību. Mēs pateicamies ITALIAN HOSPITALITY SCHOOL par praktisko apmācību vadīšanu un visu aktivitāšu organizēšanu. Pateicamies arī pārējiem partneriem un visiem dalībniekiem!

Projektu Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.