HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās kulinārās mākslas mobilitātē Rumānijā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās kulinārās mākslas mobilitātē Rumānijā

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās kulinārās mākslas mobilitātē Rumānijā

2023. gada aprīlī HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas izglītojamie Anastasija Novičihina, Dans Flors un Mihails Dikovs kopā ar pavārmākslas pasniedzēju un šefpavāru Romānu Artamonovu un attīstības direktori, lektori Olgu Zverevu piedalījās mobilitātē “Studentu pārtikas inovāciju prezentācija” Faltičenī, Rumānijā, Erasmus+ projekta KA210 „A World of Cuisine” ietvaros.

Mūsu audzēkņi 3 dienas pavadīja dažādās kulinārās mākslas meistarklasēs, ko organizēja Colegiul „Vasile Lovinescu”, kā arī piedalījās kulinārijas mākslas konkursā. Ar lepnumu un prieku varam teikt, ka mūsu izglītojamie ieguva balvas vairākās kategorijās, piemēram, “labākais novatoriskais deserts” un citas pozīcijas.

Projektu “A World of Cuisine”, No. 2021-1-TR-KA210VET-000029335, līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.