HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās mobilitātē Bulgārijā! – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās mobilitātē Bulgārijā!

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās mobilitātē Bulgārijā!

No 28. aprīļa līdz 7. maijam HOTEL SCHOOL profesionālās tālākizglītības programmu “Ēdināšanas pakalpojumi” un “Viesnīcu pakalpojumi” audzēkņi piedalījās īstermiņa mācību mobilitātēs izglītības iestādē “Pencho Semov” Highschool of Tourism”, pilsētā Gabrovo, Bulgārijā. Desmit dienu laikā mūsu izglītojamie piedalījās vairākās kulinārijas meistarklasēs, iepazina Bulgārijas kultūru un virtuvi, kā arī stiprināja savas angļu valodas prasmes, jo visas aktivitātes, protams, notika angļu valodā!

Mēs esam priecīgi par iespēju piedāvāt mūsu audzēkņiem interesantu un izglītojošo pieredzi ārvalstīs un sakām lielu “Paldies!” mūsu partnerim Bulgārijā!

Mūsu jauniešu īstermiņa mācību mobilitātes tika organizētas projekta No. 2022-1-LV01-KA121-VET-000055728 ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.