HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās praktiskajos treniņos Itālijā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās praktiskajos treniņos Itālijā

HOTEL SCHOOL izglītojamie piedalās praktiskajos treniņos Itālijā

Mēs, HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža, aktīvi izmantojam Erasmus+ programmas piedāvātās iespējas un piedalāmies konkursos Erasmus+ projektu īstenošanai. Tieši tāpēc mūsu studentiem un izglītojamajiem ir plašas iespējas doties Erasmus+ mobilitātēs uz ārvalstīm.

Šogad daudzi mūsu profesionālo programmu audzēkņi piedalījās īstermiņa un ilgtermiņa mobilitātēs Itālijā. Mūsu izglītojamie uzlaboja angļu valodas zināšanas, ielika pamatus itāļu valodas zināšanām, kā arī piedalījās praktiskajos treniņos viesmīlības uzņēmumos visā Itālijā.

Atgriežoties Latvijā, mūsu audzēkņi atzīst, ka ir kļuvuši pieaugušāki, neatkarīgāki, daudz labāk izprot sevi un arī citus.

Mēs priecājamies par mūsu izglītojamo pozitīvo pieredzi!

Erasmus+ projektu Nr. 2021-1-LV01-KA121-VET-000006163 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.