HOTEL SCHOOL novadīja konferenci “BUSINESS MODELS POST-CORONA IN THE HOSPITALITY AND M.I.C.E. INDUSTRY” – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL novadīja konferenci “BUSINESS MODELS POST-CORONA IN THE HOSPITALITY AND M.I.C.E. INDUSTRY”

HOTEL SCHOOL novadīja konferenci “BUSINESS MODELS POST-CORONA IN THE HOSPITALITY AND M.I.C.E. INDUSTRY”

2023. gada 30. maijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža noorganizēja starptautisko lietišķās pētniecības konferenci “BUSINESS MODELS POST-CORONA IN THE HOSPITALITY AND M.I.C.E. INDUSTRY” Nordplus Horizontal projekta Nr. NPHZ-2021/10064 ietvaros.

Lietišķās pētniecības un projektu rezultātu izplatīšanas konferences mērķis bija iepazīstināt dalībniekus ar izstrādātajiem mācību un mācīšanās materiāliem viesmīlības industrijas audzēkņiem ar rekomendācijām par darbības organizēšanu pēcpandēmijas laikā, īpašu uzmanību pievēršot Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, tostarp Latvijai, Dānijai un Islandei. HOTEL SCHOOL Projektu vadītāja un Attīstības direktore Olga Zvereva prezentēja divas grāmatas, kuras ir izstrādātas projekta gaitā:

Handbook Business Models Post-Corona in the Hospitality Industry” (by Olga Zvereva, MIB, Mg. paed., Björn M. Sigurjónsson, B.Sc, MPhil, ML., and Bettina Lyngdal Baumgarten) 
Handbook The Hospitality & M.I.C.E. Industry Analysis” (by Olga Zvereva, MIB, Mg. paed.) 

Uzaicinātie konferences lektori no Dānijas, Islandes, ASV un Šveices iepazīstināja dalībniekus ar piemēriem, kā dažādi viesmīlības un M.I.C.E. nozares uzņēmumi izgāja no pandēmijas radītās krīzes. Tāpat konferences ietvaros tika apspriesti jautājumi par viesmīlības un M.I.C.E. nozares nākotni.

Pateicamies visiem dalībniekiem par veltīto laiku un aktīvo iesaistīšanos konferences aktivitātēs!

Konferences programma ir pieejama šeit.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.