HOTEL SCHOOL piedalās 1. Transnacionālajā tikšanās projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” ietvaros

HOTEL SCHOOL piedalās 1. Transnacionālajā tikšanās projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” ietvaros

Mēs, HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža, nepārtraukti strādājam, lai pilnveidotu mūsu mācību metodes un resursus, un lai mūsu studentu pieredze būtu ne tikai vērtīga, bet arī ļoti moderna un aizraujoša. Mēs esam gandarīti, ka ar Erasmus+ programmas atbalstu varam īstenot projektu “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit”, projekta Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000033140, kurš ir mērķēts uz profesionālās izglītības audzēkņiem, profesionālās izglītības speciālistiem un viesmīlības industrijas profesionāļiem.

Kopā ar mūsu partneriem City Unity College Nicosia (Kipra), Dania Academy (Dānija), DigitalGuest APS (Zviedrija), INERCIA DIGITAL SL (Spānija) and Italian Hospitality School SRL (Itālija) mēs strādājam pie unikālo mācību un mācīšanās materiālu veidošanas ilgtspējīgai viesmīlības industrijas digitalizācijai.No 2022. gada 29.-30. augustam divpadsmit partneru pārstāvji, kā arī dalībnieki tiešsaistē tikās Stokholmā, Zviedrijā, Pirmās transnacionālās tikšanās ietvaros. Tikšanas laikā tika apspriesti projekta operatīvie jautājumi, tāpat dalībnieki vienojās par kopīgo vīziju attiecībā uz projekta gaidāmajiem rezultātiem.

Mēs pateicamies partnerim DigitalGuest par uzņemšanu Stokholmā un esam priecīgi turpināt sadarbību ar visiem pārējiem projekta partneriem!

Projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” koordinators ir HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža, Projekta vadītāja – Olga Zvereva, Koledžas Attīstības direktore un Padomes priekšsēdētāja.

Projektu Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.