HOTEL SCHOOL piedalās starptautiskajā konferencē “Turismekonference 2023” Randersā, Dānijā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL piedalās starptautiskajā konferencē “Turismekonference 2023” Randersā, Dānijā

HOTEL SCHOOL piedalās starptautiskajā konferencē “Turismekonference 2023” Randersā, Dānijā

2023. gada 2. maijā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas pārstāves Olga Zvereva, Attīstības direktore un Padomes priekšsēdētāja, un Galina Bukovska, Koledžas docente, kā arī Rīgas domes Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja, piedalījās starptautiskajā konferencē “Turismekonference 2023” Randersā, Dānijā. Konferences tēma bija Post-Corona Business Models in the Hospitality Industry and M.I.C.E. Pasākumu organizēja Dania Academy Nordplus Horizontal projekta Nr. NPHZ-2021/10064 ietvaros.

Tā kā O. Zvereva ir vairāku projekta ietvaros izstrādātu mācību grāmatu autore, viņa prezentēja pētniecības rezultātus un izstrādātās grāmatas par Biznesa modeļiem konferences dalībniekiem, kuru vidū bija starptautiskie viesi, profesori, lidostu un tūrisma kopienu pārstāvji.

Konferences programma ir pieejama šeit.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.