HOTEL SCHOOL uzņem profesionālās izglītības audzēkņus no Ukrainas – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL uzņem profesionālās izglītības audzēkņus no Ukrainas

HOTEL SCHOOL uzņem profesionālās izglītības audzēkņus no Ukrainas

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža ir priecīga informēt, ka nupat dalību Erasmus+ programmas ienākošajās mobilitātēs uzsāka profesionālās izglītības programmu audzēkņi no Volīnijas Profesionālās koledžas Luckā, Ukrainā.

Šobrīd Ukrainā norit karš, un arī tajos reģionos, kur aktīvi nenorit karadarbība, iedzīvotāji ir spiesti diennaktīm slēpties bumbu patvertnēs bez elektrības, ūdens un siltā ēdiena. Tāpēc esam gandarīti, ka septiņiem jauniem cilvēkiem, kuri ir mācījušies pavārmākslas programmā, tagad ir iespēja ņemt dalību Erasmus+ projektā Nr.2021-1-LV01-KA121-VET-000006163, uzlabojot angļu valodas zināšanas, iegūstot pamata latviešu valodas zināšanas, kā arī pilveidojot dažādas profesionālās prasmes, piedaloties praktiskajos treniņos Latvijas viesmīlības uzņēmumos.

Šonedēļ izglītojamie iepazinās ar HOTEL SCHOOL, piedalījās viesmīlības biznesa simulācijā un pat apmeklēja vairākus viesmīlības uzņēmumus, lai labāk izprastu Latvijas viesmīlības industriju.

Mēs novēlām panākumus mūsu mobilitāšu dalībniekiem un priecājamies, ka tagad viņi ir drošībā.

Erasmus+ projektu Nr. 2021-1-LV01-KA121-VET-000006163 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.