HOTEL SCHOOL vada darbsemināru par inovāciju un radošumu Portugālē – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL vada darbsemināru par inovāciju un radošumu Portugālē

HOTEL SCHOOL vada darbsemināru par inovāciju un radošumu Portugālē

No 8. -15. jūnijam HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas Kvalitātes vadītājs Dr. Mikus Dubickis devās docēšanas mobilitātē uz Eiropas Augstākās izglītības institūtu (Instituto Europeu de Estudos Superiores, iees.pt) Medelo, Portugālē, lai vietējiem un Erasmus mobilitātes studentiem vadītu darbsemināru par inovāciju un radošumu jaunu tūrisma produktu izstrādei. “Efektīva teorētiskā nostādņu izmantošana kontekstā ar praktiskiem piemēriem studiju procesā ļauj īsā laikā studentiem sasniegt ļoti augstvērtīgus rezultātus, izmantojot viņu jau uz to brīdi esošās zināšanas. Darbseminārs studentiem bija laba iespēja gan atkārtot un citā kontekstā lietot jaunu produktu attīstības teoriju, ko viņi jau bija mācījušies, gan apgūt jaunus konceptus”, pēc semināra atzina M. Dubickis.

Savukārt studenti pēc darbsemināra atzina, ka, radot jaunus produktus, ir būtiski izprast mērķauditoriju vajadzības un iespējamo pieprasījumu. Prāta vētras metodes pilnvērtīga lietošana nemaz nav tik vienkārša, kā šķiet, jo, praktiski darbojoties, ideju ģenerēšanas un novērtēšanas fāzes saplūst – tāpēc ir svarīgi, ka grupu darbu moderē pieredzējis vadītājs. Studenti novērtēja arī iespēju darboties starptautiskā vidē, jo tas ir veids, kā praktizēt starpkultūru komunikāciju un mācīties labāk izteikties. Daļa no dalībniekiem atzina, ka noteikti izmantos apgūto, veidojot savu tūrisma biznesu un produktus.

M. Dubicka docēšanas mobilitāte norisinājās projekta Nr. 2022-1-LV01-KA131-HED000055754 ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.