HOTEL SCHOOL viesojās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

HOTEL SCHOOL viesojās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā

HOTEL SCHOOL viesojās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā

Otrdien, 2. aprīlī, HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas direktore Jūlija Pasnaka kopā ar uzņemšanas komisijas pārstāvi Eviju Antanāviču viesojās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, kur prezentēja augstākās izglītības iespējas viesnīcu vadībā un biznesā vecāko klašu skolēniem.

Mēs izrunājām gan Koledžas piedāvāto studiju programmu klāstu, gan prakses iespējas dažādās Eiropas valstīs, kā arī atbildējām uz jauniešu jautājumiem.

Mums bija liels prieks viesoties viesojās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā! Ceram, ka dažus skolēnus satiksim vēlreiz jau pavisam drīz – š.g. 13. aprīlī, jo tad HOTEL SCHOOL norisināsies Atvērto durvju diena! Piesakies šeit!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.