Izglītojamie no Ukrainas uzsāk īstermiņa mobilitātes HOTEL SCHOOL – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Izglītojamie no Ukrainas uzsāk īstermiņa mobilitātes HOTEL SCHOOL

Izglītojamie no Ukrainas uzsāk īstermiņa mobilitātes HOTEL SCHOOL

Šodien, 2024. gada 20. maijā, mēs HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžā ar prieku sveicām izglītojamos no Voliņas profesionālās koledžas NUFT Luckā, Ukrainā. Nākamo divu nedēļu laikā mūsu viesi piedalīsies dažādās kulinārijas meistarklasēs un darbnīcās par digitalizāciju, apmeklēs viesmīlības uzņēmumus Rīgā, kā arī iepazīs mūsu brīnišķīgās pilsētas kultūru un mantojumu.

Mobilitātes programma ir patiesi dinamiska; jau šodien notika pirmā meistarklase. Tamāra Rubene, “Ikšķiles Saldējuma” īpašniece, demonstrēja saldējuma pagatavošanas mākslu, gatavojot dažāda veida un dažādu garšu saldējumus. Mēs visi bijām sajūsmā par meistarklases garšīgajiem rezultātiem, un nevaram sagaidīt programmas nākamās aktivitātes – gan kulinārijas laboratorijā, gan ārpus tās!

Projektu Nr. 2022-1-LV01-KA121-VET-000055728 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.