Notika otrais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Notika otrais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs

Notika otrais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs

2023. gada 4. septembrī notika jau otrais vebinārs Erasmus+ projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” ietvaros, projekta Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000033140.

Vebināra laikā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas projekta koordinatore, Attīstības direktore un Padomes priekšsēdētāja Olga Zvereva kopā ar projekta partneriem – Torben E. Underlin no Dania Academy (Dānija), Henrik Pahus no DigitalGuest APS (Zviedrija), Marta Mármol no INERCIA DIGITAL SL (Spānija), ar City Unity College Nicosia (Kipra) un Italian Hospitality School SRL (Itālija) atbalstu informēja par aktuālajām tendencēm viesmīlības nozarē – digitalizācijas koncepcijām un to pielietojumu, piemēram, uz viesiem vērstajām sistēmām, IoT (Internet of Things) sensoriem telpā, enerģijas pārvaldību un daudz ko citu.

Šis bija patiesi ļoti izzinošs un noderīgs pasākums visiem viesmīlības jomas profesionāļiem un studentiem! Seko līdzi jaunumiem, jo nākamais vebinārs notiks 2023. gada 12. septembrī!

Projektu Nr.2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.