Paldies par dalību izstādē Skola 2024! – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Paldies par dalību izstādē Skola 2024!

Paldies par dalību izstādē Skola 2024!

PALDIES VISIEM!

No 23. līdz 25. februārim HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža piedalījās izstādē Skola 2024. Tās bija ļoti intensīvas trīs dienas, pilnas ar sarunām, prezentācijām, viktorīnām un pieredzes stāstiem. Mēs vēlamies pateikt lielum lielu “Paldies!” visai HOTEL SCHOOL komandai par milzīgu ieguldījumu, neizsīkstošu enerģiju un pozitīvu attieksmi, stāstot un rādot mūsu Koledžas piedāvātās iespējas, kā arī mūsu lieliskajiem studentiem, kas ar aizrautību dalījās ar savām prakses pieredzēm, stāstiem par studijām HOTEL SCHOOL, un pat demonstrēja savas kulinārās prasmes!

Paldies arī mūsu viesiem! Ceram Jūs satikt jau pavisam drīz – 13. aprīlī plkst. 12:00, jo tieši tad norisināsies HOTEL SCHOOL Atvērto durvju diena. Seko līdzi jaunumiem!

Uz tikšanos!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.