Par koledžas darba organizēšanu no 21.10.2021. līdz 14.11.2021.

Par koledžas darba organizēšanu no 21.10.2021. līdz 14.11.2021.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720 no 2021. gada 9. oktobra “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, turpmāk saukts Rīkojums, punktu 5.49.33., no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim pārtraukt mācību procesa norisi klātienē un nodrošināt mācības attālināti ar e-studiju platformas www.e-hotelschool.lv starpniecību viesiem “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledžas, turpmāk saukta Koledža, augstākās izglītības studējošajiem, kā arī profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides izglītības un BTEC izglītības programmu izglītojamajiem, tostarp vakcinētām personām.

Izglītības programmu īstenošanā iesaistītiem pedagogiem mācību un metodiskais darbs jāveic no mājām, nodarbību sarakstā paredzētās nodarbības vadot tiešsaistē ar Big Blue Button aplikācijas starpniecību (nodarbību sarakstā apstiprinātajos laikos).

Praktiskās mācības laboratorijā studiju kursā “Mūsdienu gastronomija” un profesionālajā mācību priekšmetā “Ēdienu gatavošana” pārceļamas uz 2022. gadu.

Atbilstoši Rīkojuma punktam 5.49.12., no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim Koledža nesniedz pakalpojumus, piemēram, izziņas, bibliotēkas pakalpojumus un tml.; Koledžas telpas ir slēgtas izglītojamajiem, personālam un pārējiem apmeklētājiem. Koledžas direktors ar rīkojumu nosaka darbiniekus, kuri drīkst strādāt klātienē, ja viņi nodrošina kritiski svarīgas funkcijas un izglītības iestādes darbības nepārtrauktību.

Saziņai ar Koledžas administrāciju lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@hotelschool.lv

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.