Projekta rezultātu izplatīšanas konference “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Projekta rezultātu izplatīšanas konference “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit”

Projekta rezultātu izplatīšanas konference “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit”

Trešdien, 2024. gada 17. janvārī, HOTEL SCHOOL kolektīvs, studenti, projekta partneri un uzaicinātie viesi piedalījās projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” / “Ilgtspējīgas viesmīlības digitalizācijas rīkkopa” projekta rezultātu izplatīšanas konferencē.

Pasākuma laikā projekta vadītāja, Mg. paed, MIB, Koledžas padomes priekšsēdētāja, attīstības direktore Olga Zvereva prezentēja izstrādāto rīku komplektu ilgtspējīgas viesmīlības digitalizācijas veicināšanai:

  • Ilgtspējīgās viesmīlības digitalizācijas rokasgrāmata PIA audzēkņiem un profesionāļiem (sākotnējiem, nepārtrauktiem izglītojamajiem)
  • Ilgtspējīgās viesmīlības digitalizācijas pedagoģija PIA pedagogiem un viesmīlības biznesa jomas treneriem un komandu vadītājiem
  • Digitālais kurss “Ilgtspējīgas viesmīlības digitalizācijas rīkkopa” ar materiāliem
  • Vebināru sērija par ilgtspējīgo viesmīlības digitalizāciju

Konferences laikā, kopā ar citiem runātājiem izpētījām arī projektam veltīto vietni, partnera DigitalGuest izstrādāto digitālo risinājumu ilgspējīgās viesmīlības apgūšanai, pārrunājām izaicinājumus un ieguvumus, ko digitalizācija rada un piedāvā viesmīlības nozarei, un daudz ko citu!

Mēs pateicamies mūsu partneriem un viesiem, ka dalāt ar mums aizraušanos ar digitalizāciju un ilgtspējīgu pieeju viesmīlībai! Projektu Nr.2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.