Romā, Itālijā, notika projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” rezultātu izplatīšanas konference – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Romā, Itālijā, notika projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” rezultātu izplatīšanas konference

Romā, Itālijā, notika projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” rezultātu izplatīšanas konference

2023. gada 27. oktobrī Italian Hospitality School, mūsu partneris Erasmus+ projektā “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit”, rīkoja projekta rezultātu izplatīšanas konferenci Romā, Itālijā. Konferencē piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku, kā arī ar Michelin zvaigzni apbalvotā restorāna “Acciuga” šefpavārs. Arī HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas studentiem un administratīvajam personālam bija iespēja piedalīties konferencē un prezentēt jaunāko informāciju par ilgtspējīgas viesmīlības digitalizācijas pētījumiem.

Dalībnieki iepazina izstrādātos projekta rezultātus, testēja materiālus un dalījās informācijā par viesmīlības digitalizācijas aktualitātēm un izaicinājumiem. Mēs pateicamies Italian Hospitality School par rezultātu izplatīšanas pasākuma organizēšanu Romas centrā un informācijas nodošanu vietējām un starptautiskajām kopienām!

Projektu Nr.2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.