Ātra bakalaura programma Hotelschool The Hague – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Ātra bakalaura programma Hotelschool The Hague

Ātra bakalaura programma Hotelschool The Hague

Brīnišķīgas ziņas! HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžai tagad ir jauns partneris – Hotelschool The Hague. Tā atrodas Nīderlandē un ir viena no vecākajām neatkarīgajām viesnīcu skolām pasaulē. Mūsu absolventi ar BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management vai Culinary Arts var pieteikties ātrā bakalaura programmai, iegūstot bakalaura grādu tikai 2,5 gados.

Programma ir lieliska iespēja tiem jauniem cilvēkiem, kuri vēlas pacelt savas vadības prasmes uz nākamo līmeni. Pieteikšanās 2024. gada uzņemšanai tagad ir atvērta, un norādījumus par pieteikšanos var atrast šeit: https://www.hotelschool.nl/apply/fast-track-bachelor

Download PDF (Unknown)

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.