Konkurss uz docenta akadēmisko amatu

Konkurss uz docenta akadēmisko amatu

“HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža izsludina konkursu uz DOCENTA akadēmisko amatu studiju kursā “Uzņēmējdarbība” ar ievēlēšanas termiņu 6 gadi.

Uz docenta amatu var pretendēt persona, kurai ir doktora grāds, publikācijas zinātniskajos žurnālos vai izdevumos, publicēti mācību līdzekļi atbilstoši pasniedzamajam studiju priekšmetam, un kurai zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par 3 gadiem, no tiem vismaz viens akadēmiskā darba gads ir nostrādāts augstskolā.

Amatam paredzēta nepilna slodze, ar apmaksu pēc stundas tarifa likmes (no 11,25 EUR par akadēmisko stundu / no 15 EUR stundā) atkarībā no docēto studiju kursu skaita un apjoma.

Personām, kuras vēlas piedalīties konkursā, līdz 2022. gada 30. jūnijam jāiesniedz šādi dokumenti (sūtot tos elektroniski uz e-pastu: cv@hotelschool.lv):

  • Koledžas direktoram adresēts iesniegums, kurā norādīts amats, uz kuru persona pretendē, apstiprinātas diplomu kopijas par augstāko izglītību, akadēmiskajiem un zinātniskajiem grādiem;
  • pēdējo sešu gadu laikā publicēto pētniecisko, metodisko darbu saraksts;
  • dzīves un darba gājums (curriculum vitae – CV );
  • citi dokumenti, ko pretendents vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.

Piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei, kuras nolūks ir amata pretendentu atbilstības izvērtēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Datu apstrādes pārzinis ir “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledža, SIA, Smilšu ielā 3, Rīgā, LV-1050, tālrunis: 67213037, e-pasts: info@hotelschool.lv.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.