Notika pavāru profesionālās kvalifikācijas eksāmens! – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Notika pavāru profesionālās kvalifikācijas eksāmens!

Notika pavāru profesionālās kvalifikācijas eksāmens!

Šī gada 24. septembrī notika noslēguma pārbaudījums profesionālās tālākizglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” izglītojamajiem. Pēc divu gadu intensīvajām nodarbībām, daudz aizraujošajiem eksperimentiem un atklājumiem virtuvē HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas izglītojamie varēja apliecināt iegūtās kompetences līmeni eksaminācijas komisijas priekšā, izlozējot divus ēdienus, pagatavojot un prezentējot tos.

Kaut arī eksāmena izaicinājums nebija viegls, visi mūsu izglītojamie godam tika ar to galā un izpildīja kvalifikācijas prasības! HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža sveic jaunos kulinārijas profesionāļus, kuri ir gatavi uzsākt karjeru viesmīlības nozarē!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.