Notika pirmā starpvalstu tikšanās projekta “NO LEFTOVER Nordic/Baltic Culinary Arts” ietvaros – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Notika pirmā starpvalstu tikšanās projekta “NO LEFTOVER Nordic/Baltic Culinary Arts” ietvaros

Notika pirmā starpvalstu tikšanās projekta “NO LEFTOVER Nordic/Baltic Culinary Arts” ietvaros

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža ir vadošais partneris Nordplus Adult projektā “NO LEFTOVER Nordic/Baltic Culinary Arts: digital course with training materials and tools for adult educators” (projekta Nr. NPAD-2022/10049), un nākamajos divos gados mēs plānojam izstrādāt daudz vajadzīgu un aktuālo izglītības rīku, lai veicinātu ilgtspējīgu praksi kulinārijas mākslā.

No 2022. gada 2. oktobra līdz 5. oktobrim Tallinā, Igaunijā, norisinājās projekta pirmā starpvalstu sanāksme. Pasākums pulcēja visu partneru pārstāvjus:

  • Attīstības direktore, padomes priekšsēdētāja Olga Zvereva, HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža (Latvija);
  • Priekšsēdētāja Ruta Pels, MITRA (Igaunija);
  • Apmācību un sadarbības vadītāja Laima Paraukiene, Vilniaus kolegija, Lietišķo zinātņu universitāte, Biznesa fakultāte (Lietuva);
  • Priekšsēdētāja Hansina Bjarnfridur Einarsdottir un vadītājs Jons Rafns Hognasons, STEP BY STEP COUNCULTING (Islande);
  • Vadītāja Anna Högnadóttira, Com&Train (Dānija).

Tikšanās laikā dalībnieki izstrādāja darba plāna un projekta rezultātu detaļas, apsprieda materiālu saturu un stilu, kā arī apsprieda rezultātu izplatīšanu. Pateicamies mūsu partneriem par sadarbību un gaidām nākamo tikšanos!

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.