Notika trešais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Notika trešais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs

Notika trešais “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” vebinārs

2023. gada 12. septembrī notika trešais vebinārs Erasmus+ projekta “Sustainable Hospitality Digitalisation Toolkit” ietvaros, projekta Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000033140.

Vebināra laikā HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas projekta koordinatore, Attīstības direktore un Padomes priekšsēdētāja Olga Zvereva kopā ar projekta partneriem – Torben E. Underlin un Karen Marie Saaby Nielsen no Dania Academy (Dānija) un Henrik Pahus no DigitalGuest APS (Zviedrija), ar INERCIA DIGITAL SL (Spānija), City Unity College Nicosia (Kipra) un Italian Hospitality School SRL (Itālija) atbalstu prezentēja projekta ietvaros izstrādātos mācību materiālus “Sustainable Hospitality Digitalisation Guidebook for VET Learners” un  “Professionals and Pedagogy of Sustainable Hospitality Digitalisation”. Tāpat partneri apskatīja dažādus digitālos risinājumus viesmīlības uzņēmumiem un praksi, ko dažas iestādes un uzņēmumi faktiski izmanto.

Mēs pateicamies partneriem un dalībniekiem par viņu ieguldījumu! Tiekamies nākamajā seminārā ,kas notiks 2023. gada 19. septembrī!

Projektu Nr.2021-1-LV01-KA220-VET-000033140 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.