BUSINESS MODELS POST CORONA IN THE HOSPITALITY SECTOR – HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

BUSINESS MODELS POST CORONA IN THE HOSPITALITY SECTOR

BUSINESS MODELS POST CORONA IN THE HOSPITALITY SECTOR

Projekts “Business Models post Corona in the Hospitality Sector”:

  • Projekta īstenošanas periods: 08.2021. – 08.2023.
  • Projekta koordinators: Dania Academy
  • Projekta Nr. NPHZ-2021/10064

Covid-19 pandēmija ir devusi būtisku triecienu pasaules ekonomikai. Pašlaik ir maz uzņēmumu, kurus pandēmija nav smagi skarusi, un tas rada ievērojamu izaicinājumu pašreizējai uzņēmējdarbības modeļa paradigmai, kas pastāv vairākās nozarēs. Tas jo īpaši attiecas uz viesmīlības nozari, kur viesnīcas, aviokompānijas un citi operatori ir piedzīvojuši dramatisku klientu skaita un ieņēmumu kritumu. Nozīmīgs ir jautājums, kā šī pandēmija ir ietekmējusi un turpinās ietekmēt viesmīlības uzņēmumu darbību. Šo jautājumu mēs vēlamies izpētīt un šim nolūkam izstrādāt mācību un izglītojošus materiālus, sadarbojoties trim šī projekta partneriem.


Projekts “Business Models post Corona in the Hospitality Sector” (“Biznesa modeļi pēcpandēmijas viesmīlības industrijā”), Nr. NPHZ-2021/10064, apvieno trīs partnerus – Dania Academy (Dānija), HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžu un Meet in Reykjavík (Islande).


Projekta notikumi:

Pieraksties jaunumiem!

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.